Kuchnia na miarę we Wrocławiu od projektu po montaż

Marzysz o kuchni, w której gotowanie stanie się przyjemnością? Postaw na zmiany, które odmienią Twoją codzienność. Podejmij współpracę z firmą Patysiak Kuchnie w ramach usługi kuchnie na wymiar Wrocław i zapomnij o niefunkcjonalnym i niczym się niewyróżniającym wnętrzu. Jako doświadczona projektantka chętnie pokażę Ci, jak wykorzystać potencjał nawet niewielkiego pomieszczenia. Podpowiem, jak dobierać materiały i jak łączyć kolory, by zyskać spójną i oryginalną aranżację. Wspólnie stworzymy kuchnię, która zachwyci Ciebie i Twoich gości.

W ramach naszej współpracy nie tylko stworzę funkcjonalny projekt kuchni, ale także okażę wsparcie na dalszych etapach realizacji. Dopilnuję, aby kuchnia w pełni odpowiadała założeniom projektowym. W razie potrzeby zadbam nawet o to, by montażem mebli na wymiar zajęła się rzetelna ekipa fachowców. Mogę Ci zagwarantować, że kuchnia na zamówienie Wrocław będzie dopasowana do potrzeb, bo największe znaczenie ma dla mnie Twoja satysfakcja.

Jak pracuję?

Pierwszy kontakt

Analiza potrzeb klienta

Fotorealistyczny projekt

Plan wykonawczy

Realizacja projektu

Nadzór wykonawczy

Gotowa kuchnia

1

KROK

Pierwszy kontakt

Szukasz projektanta wnętrz? Jesteś w doskonałym miejscu. Zostaw po sobie ślad w formularzu kontaktowym, a ja odezwę się do Ciebie w formie, która najbardziej Ci odpowiada – mailowo lub telefonicznie. Podczas naszego pierwszego kontaktu przedstawisz mi kilka informacji i wspólnie podejmiemy decyzję co do dalszej pracy nad projektem kuchni na wymiar. Zgłoś się, a omówimy:

– pomysły na kuchnię,
– oczekiwania co do projektu i realizacji,
– planowany budżet.

2

KROK

Analiza potrzeb klienta

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie ze mną współpracy przy projekcie kuchni, w kolejnym etapie skupimy się na określeniu Twoich potrzeb. Przedstawię Ci moją autorską ankietę, a Ty udzielisz mi informacji na temat:

– swoich oczekiwań i inspiracji,
– dotychczasowych problemów z funkcjonalnością kuchni i aspektów, które Twoim zdaniem wymagają poprawy,
– kwestii technicznych, w tym szczególnie wymiarów pomieszczenia i innych szczegółów,
– swojego stylu życia i zakresu korzystania z kuchni na co dzień.

3

KROK

Fotorealistyczny projekt

Po dokładnym przeanalizowaniu Twoich potrzeb kolejnym etapem mojej pracy będzie wizualizacja pomysłu w 3D. W ustalonym terminie przygotuję dla Ciebie wizualną propozycję projektu kuchni na miarę, uwzględniając zebrane wcześniej informacje dotyczące:

– oczekiwanej funkcjonalności kuchni,
– doboru stylu i materiałów, z których kuchnia ma zostać wykonana,
– możliwości realizacji projektu w ramach metrażu i rozkładu instalacji w pomieszczeniu,
– założonego budżetu.

4

KROK

Plan wykonawczy

Kiedy zaakceptujesz przedstawiony przeze mnie projekt, przejdziemy do urzeczywistniania wizualizacji. Aby wszelkie prace realizacyjne przebiegały sprawnie i zgodnie z planem, razem ze stolarzem realizującym zamówienie i przy pełnej konsultacji z Tobą opracuję:

– projekt wykonawczy (dokumentację techniczną),
– harmonogram prac realizacyjnych,
– listę kontaktów do osób realizujących zamówienie.

5

KROK

Realizacja projektu

Po dokładnym przygotowaniu planu wykonawczego i Twojej akceptacji warunków dalszej współpracy wraz z ekipą fachowców przejdziemy do realizacji projektu. Nasze działania na tym etapie to nic innego jak przeniesienie założeń projektowych do rzeczywistości. W tym miejscu Twoja kuchnia zacznie przechodzić prawdziwą transformację, a ja mogę Ci zagwarantować:

– zgodność projektową,
– terminowość prac,
– współpracę z zaufaną i rzetelną ekipą remontowo-montażową.

6

KROK

Nadzór wykonawczy

Podczas realizacji projektu Twojej kuchni czuwam nie tylko nad tym, aby wszystkie prace ekipy remontowo-montażowej przebiegały zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, ale także, aby efekt był zgodny z przedstawionym i zatwierdzonym projektem. W tym czasie:

– rozwiązuję pojawiające się problemy i stawiam czoła przeszkodom,
– zwracam uwagę na jakość wykonania i zarządzam ewentualne poprawki,
– na bieżąco informuję Cię o przebiegu prac.

7

KROK

Gotowa kuchnia

Ten etap oznacza zakończenie naszej wspólnej przygody. W tym momencie możesz już otwierać szampana w kuchni swoich marzeń. Po mojej stronie pozostają jedynie ostatnie formalności, a wśród nich:

– przekazanie formularza odbioru zamówienia,
– wzniesienie toastu za nasz wspólny sukces i życzenie Ci wielu wspaniałych chwil w nowej wymarzonej kuchni.

Zainteresowała Cię moja oferta?

Umów się na bezpłatną wycenę.

Profesjonalne projekty kuchni Wrocław

Aranżacja kuchni bywa wyzwaniem. Szczególnie trudne wydaje się pomieszczenie wszystkich sprzętów na małym metrażu. Usługa kuchnie na wymiar Wrocław udowadnia jednak, że nie ma pomysłów nie do zrealizowania. Jeśli podstawą aranżacji jest dobrze przygotowany projekt, każdą wizję da się urzeczywistnić.

Aby stworzyć idealny projekt kuchni we Wrocławiu, skupiam się na identyfikacji potrzeb Klientów. Podczas zdalnych lub stacjonarnych spotkań poznaję ich preferencje, oczekiwania i możliwości finansowe. Umożliwia mi to autorska ankieta, o której wypełnienie, proszę jeszcze przed projektowaniem zabudowy na zamówienie. Dzięki niej wiem, jaka kuchnia na wymiar Wrocław spełni oczekiwania. Znając preferencje Klienta, przystępuję do pracy nad projektem. Kiedy jest gotowy, przedkładam go do oceny. W razie potrzeby wprowadzam poprawki. Dopiero gdy uzyskam akceptację projektu, stworzę wizualizację 3D, a następnie wspólnie przejdziemy do realizacji naszego planu. Jak widzisz, oferowane przeze mnie w mieście Wrocław kuchnie na wymiar są efektem wspólnego zaangażowania projektantki i Klienta.

Najczęściej zadawane
pytania

Czy mogę się zwrócić do Pani z własnym pomysłem na aranżację?

Ze wsparcia projektantki wnętrz może skorzystać każdy, kto ma jakiekolwiek wątpliwości co do tego, jak zaaranżować swoją kuchnię. Chętnie podejmuję współpracę zarówno z osobami, które nie mają pomysłu na aranżację, jak i tymi, które mają już pewną wizję. W tym drugim przypadku możemy wspólnie udoskonalić dany pomysł lub pomyśleć nad takim, który sprawdzi się lepiej.

Jak przygotować się do pierwszego spotkania z projektantką?

Nasze pierwsze spotkanie nie wymaga specjalnego przygotowania. Niemniej zwykle na początkowym etapie współpracy proszę Klientów o wypełnienie autorskiej ankiety. Dzięki niej mogę w pełni zidentyfikować ich potrzeby. Dobrze więc gdy przedstawisz mi swoje oczekiwania i pomysły na aranżację, a także poinformujesz o planowanym budżecie.

Czy mogę liczyć na pomoc przy projektowaniu kuchni, jeśli przygotowuję wnętrze pod wynajem?

Z usługi kuchnie na wymiar Wrocław mogą skorzystać zarówno ci, którzy potrzebują pomocy przy aranżacji kuchni w swoim mieszkaniu, jak i domu czy też apartamencie przeznaczonym pod wynajem. W ostatnim przypadku praca nad projektem wygląda jednak inaczej. We wnętrzach pod wynajem wykorzystuję zwykle sprawdzone rozwiązania aranżacyjne, które satysfakcjonują większość Klientów.

Czym wyróżnia się oferta Pani firmy?

Oferowana przeze mnie usługa kuchnie na wymiar Wrocław wyróżnia się tym, że obejmuje znacznie więcej niż tylko projektowanie mebli na zamówienie. W jej ramach doradzam przy wyborze materiałów, a nawet zapewniam współpracę z zaufanymi wykonawcami. Poza tym sprawuję nadzór wykonawczy i pilnuję, aby realizacja była zgodna z naszymi oczekiwaniami.

Z jakimi wydatkami należy się liczyć przy współpracy z projektantką wnętrz?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, ile trzeba będzie wydać na kuchnię na wymiar w mojej firmie. I choć ceny projektów ustalam odgórnie, na dalszym etapie współpracy to Klient określa swój budżet, a ja dopasowuję realizację do jego możliwości. Działam tak, by w miarę możliwości zmieścić się w wyznaczonym limicie, a jednocześnie proponować rozwiązania wysokiej jakości.

Kuchnie Wrocław takie jak lubisz

Z nutą nowoczesności, a może w stylu retro? Nieważne, jaki charakter aranżacji przemawia do Ciebie najbardziej, w Patysiak Kuchnie zajmuję się projektowaniem kuchni w każdym stylu. Proponowane przeze mnie kuchnie są odpowiedzią nie tylko na Twoje praktyczne potrzeby, ale również i preferencje estetyczne. Dbam o to, aby kuchnia stała się wizytówką domu, dlatego w moim portfolio nie znajdziesz dwóch takich samych projektów. Każdy jest „szyty na miarę”, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja kuchnia na wymiar Wrocław będzie jedyna w swoim rodzaju.
Skontaktuj się ze mną, jeśli masz już pomysł na aranżację lub kompletnie nie wiesz, jak urządzić kuchnię. Podpowiem Ci, co jest teraz w modzie i pokażę, jakie rozwiązania sprawdzą się w Twoim konkretnym przypadku. Nawet jeśli wydaje Ci się, że Twoja wizja jest niemożliwa do zrealizowania na danym metrażu, nie odrzucaj jej. Przedstaw ją mnie, a ja zobaczę, co da się zrobić. Możesz mieć pewność, że w moim słowniku nie ma słowa „niemożliwe” i zrobię wszystko, by zmienić Twoje marzenie w rzeczywistość. Kuchnia marzeń naprawdę jest w Twoim zasięgu.

Zobacz gdzie pracuję

Kuchnie na wymiar Kalisz

Kuchnie na wymiar Ostrów Wielkopolski

Kuchnie na wymiar Konin

Kuchnie na wymiar Jarocin

Kuchnie na wymiar Leszno

Kuchnie na wymiar Poznań

Kuchnie na wymiar Łódź

Kuchnie na wymiar Warszawa

Kuchnie na wymiar Kępno

Kuchnie na wymiar Gniezno

Kuchnie na wymiar Sieradz

Kuchnie na wymiar Września

Kuchnie na wymiar Koło

Kuchnie na wymiar Krotoszyn