Dopasowane do Twoich potrzeb meble na zamówienie

Każdy element wyposażenia sprawia, że wnętrza stają się nie tylko praktyczne, ale i przyjemne dla oka. Jednak to meble na wymiar personalizują przestrzeń. Dziś chcę Ci udowodnić, że dzięki indywidualnemu zaprojektowaniu i wykonaniu mebli przez doświadczonych stolarzy będziesz cieszyć się wyjątkowym wyposażeniem, które sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, a przy tym doda charakteru każdej aranżacji. Zastanawiasz się jak to możliwe? Poznaj moją ofertę mebli na zamówienie i przekonaj się, że design i funkcjonalność mogą iść w parze.

Zainteresowała Cię moja oferta?

Daj znać w czym mogę Ci pomóc!

Bogata oferta mebli na zamówienie

W ramach usługi projektowania i wykonania mebli na wymiar oferuję wyposażenie do salonu, sypialni, garderoby, przedpokoju, łazienki oraz pokojów dziecięcych. Tworzę spersonalizowane projekty m.in.: szaf na wymiar, biurek, komód i konsoli RTV, regałów, mebli dziecięcych, wiatrołapów. Na życzenia Klientów projektuję również zabudowy przestrzeni problematycznych takich jak poddasza czy wnęki pod schodami.

Meble na wymiar projektuję w oparciu o przeprowadzenie analizy potrzeb Klienta, która powstaje na bazie autorskiej ankiety. Wybierając usługę projektowania i wykonania mebli na wymiar masz możliwość bardzo precyzyjnej personalizacji między innymi w zakresie wymiarów, wyboru materiałów, okuć, systemów, wyposażenia- masz wpływ na dosłownie każdy detal.

Dlaczego warto wybrać meble na wymiar?

Unikatowe projekty

Współpraca ze mną to pewność stworzenia unikatowych mebli, których na próżno szukać w sklepach. Moje projekty są nie tylko dopasowane do indywidualnych potrzeb, ale przede wszystkim niesztampowe. W pracy stawiam na oryginalność. Nie boję się wyzwań, dlatego jestem przekonana, że każdy, nawet najbardziej wyszukany projekt, da się zrealizować.

Dopasowanie do każdej przestrzeni

Wybór mebli na wymiar to sposób na funkcjonalne zagospodarowanie każdej przestrzeni. Wnęki, skosy czy mały metraż nie stanowią w tym przypadku ograniczenia. Zaprojektowane przeze mnie meble są w pełni dopasowane do wielkości i układu pomieszczenia, a także charakteru aranżacji.

Pełna personalizacja

Każdy mój projekt jest odpowiedzią na potrzeby Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. To Ty zadecydujesz o ostatecznym wyborze materiałów, kolorystyce oraz wyposażeniu mebli. Ja służę fachowym doradztwem, starając się wybierać produkty wpisujące się w preferencje oraz możliwości finansowe każdego inwestora.

Wysoka jakość materiałów

Projektowane przeze mnie meble na wymiar cechuje jakość, która przekłada się na długą żywotność. Razem z moim zespołem przykładamy dużą wagę do jakości zarówno materiałów, jak i wykonania. Osobiście czuwam też nad montażem mebli, tak aby gotowy produkt w 100% spełnił oczekiwania.

Oszczędność czasu i kosztów

Myślisz, że meble na wymiar to duży wydatek? Przekonaj się, że to inwestycja na lata. Meble zaprojektowane i wykonane na zamówienie to jakość, która przekłada się na wieloletnie użytkowanie. To z kolei ogranicza koszty naprawy czy wymiany mebli na nowe po kilku latach od zakupu. Poza tym zlecenie projektowania mebli wyklucza konieczność poszukiwania wyposażenia w dyskontach i samodzielnego montażu, co w praktyce oznacza więcej czasu na przyjemności.

Zobacz gdzie pracuję

Meble na wymiar Kalisz

Meble na wymiar Ostrów Wielkopolski

Meble na wymiar Konin

Meble na wymiar Jarocin

Meble na wymiar Leszno

Meble na wymiar Poznań

Meble na wymiar Wrocław

Meble na wymiar Łódź