Usługi projektanta wnętrz – kompleksowe wsparcie w czasie remontu

Myśl o samodzielnym urządzaniu wnętrza przyprawia Cię o zawrót głowy? Zapomnij o chaosie i skorzystaj z profesjonalnego wsparcia. Projektant wnętrz to ktoś, dzięki któremu przekonasz się, że aranżacja wnętrz nie musi oznaczać godzin spędzonych w sklepach meblowych, nieudanych współprac z wykonawcami mebli czy nadprogramowych wydatków. Oferowana przeze mnie usługa projektowania wnętrz to doskonały sposób na oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów. Powierz mi wykonanie projektu swojego salonu, kuchni, przedpokoju, poddasza bądź sypialni i ciesz się metamorfozą wnętrza, która podniesie komfort Twojego codziennego życia.

Zainteresowała Cię moja oferta?

Daj znać w czym mogę Ci pomóc!

Projekty wnętrz dostosowane do Twoich potrzeb

Projektowanie wnętrz to sztuka odnajdywania funkcjonalności w każdej przestrzeni. Jako architekt wnętrz wiem, że nie ma problematycznych pomieszczeń, są źle dobrane rozwiązania aranżacyjne. Z tego powodu przykładam dużą wagę do dokładnej analizy potrzeb oraz oceny możliwości technicznych pomieszczenia. Na tej solidnej podstawie kreuję układ przestrzenny, który pozwoli maksymalnie wykorzystać potencjał wnętrza. W swoich projektach stawiam na spersonalizowane rozwiązania, gdyż zdaję sobie sprawę z tego, że to, co sprawdzi się u jednego Klienta, nie musi być praktyczne u drugiego. Poza tym szczególnie dbam, by materiały były dopasowane do konkretnych warunków i intensywności eksploatacji. Cenię sobie też oryginalność, dlatego każdy projekt wnętrz jest jedyny w swoim rodzaju.

Korzyści ze współpracy z projektantem wnętrz:

Maksymalne wykorzystanie potencjału przestrzeni

Estetyka adekwatna do preferencji

Nieoczywiste rozwiązania aranżacyjne

Dobór wysokiej jakości materiałów

Oszczędność czasu i pieniędzy

Krok po kroku o współpracy z architektem wnętrz

Pierwszym etapem współpracy z Klientem jest dokładna analiza potrzeb. Podczas rozmowy wstępnej staram się poznać oczekiwania i preferencje inwestora. Wysłuchuję pomysłów na aranżację, przeglądam inspiracje oraz zapoznaję się z możliwościami technicznymi danego pomieszczenia. Kiedy sprecyzuję funkcje przestrzeni i dokonam odpowiednich pomiarów, przechodzę do tworzenia projektu funkcjonalnego. Przedstawiam propozycje spersonalizowanych rozwiązań, ale jednocześnie niczego nie narzucam. Na etapie projektowania wnętrza każdy Klient ma prawo do wniesienia poprawek. Stosując się do sugestii zleceniodawcy, tworzę wizualizację 3D, dzięki której można obejrzeć efekty projektowania w realistycznej wersji jeszcze przed rozpoczęciem prac remontowych.

Akceptacja gotowego projektu oznacza przekazanie go do realizacji. Ten etap zwykle nie kończy jednak naszej współpracy. W dalszej kolejności m.in. doradzam przy wyborze materiałów. Trzymając się ustalonego budżetu, przedstawiam propozycje dobrej jakości wyposażenia lub nawiązuję współpracę z producentami i wykonawcami mebli. Czuwam nad pracą ekipy budowlanej i montażystów, dbając o to, by realizacja była zgodna z założeniami projektowymi. W ten sposób mogę Ci towarzyszyć podczas całego remontu – od projektu po montaż, zdejmując z Twoich barków wiele czasochłonnych obowiązków.

Jeśli chcesz zapomnieć o remontowym chaosie i uniknąć błędów aranżacyjnych, które mogą oznaczać nadprogramowe wydatki, skontaktuj się ze mną. Zaprojektuję dla Ciebie przestrzeń, w której życie stanie się przyjemniejsze.

Zobacz gdzie pracuję

Projektant wnętrz Kalisz

Projektant wnętrz Ostrów Wielkopolski

Projektant wnętrz Konin

Projektant wnętrz Jarocin

Projektant wnętrz Leszno

Projektant wnętrz Poznań

Projektant wnętrz Wrocław

Projektant wnętrz Łódź