Współpraca z projektantem wnętrz w Kaliszu

Planowany remont, spontaniczna zmiana aranżacji czy też potrzeba urządzenia kuchni od podstaw w nowym mieszkaniu to zaledwie kilka powodów, dla których warto skorzystać ze wsparcia projektanta wnętrz. W Kaliszu i okolicach kompleksową aranżację kuchni i innych mebli- od projektu po montaż zabudowy znajdziesz w mojej ofercie. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie stworzymy wnętrze, które odmieni Twoją codzienność. Postaw na połączenie estetyki i funkcjonalności, a będziesz cieszyć się użytecznością i niezmiennym wyglądem mebli przez lata. Architekt wnętrz Ci w tym pomoże. Zapraszam do współpracy mieszkańców miasta Kalisz oraz okolic.

Jako projektant wnętrz Kalisz skupiam się na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Przy tym do każdej aranżacji wnętrz Kalisz podchodzę w indywidualny sposób. Nie stawiam na szablonowe rozwiązania, ale poszukuję tych, które sprawdzą się w przypadku konkretnego Klienta. Wnętrze, które dla Ciebie zaprojektuję, będzie jedyne w swoim rodzaju. Moje projekty wnętrz są przemyślane i nietuzinkowe, a projektowanie wnętrz to moja pasja. Projektowanie wnętrz – Kalisz? Mam nadzieję, że już wiesz, gdzie się zgłosić!

Jak pracuję?

Pierwszy kontakt

Analiza potrzeb klienta

Fotorealistyczny projekt

Plan wykonawczy

Realizacja projektu

Nadzór wykonawczy

Gotowa kuchnia

1

KROK

Pierwszy kontakt

Szukasz projektanta wnętrz? Jesteś w doskonałym miejscu. Zostaw po sobie ślad w formularzu kontaktowym, a ja odezwę się do Ciebie w formie, która najbardziej Ci odpowiada – mailowo lub telefonicznie. Projektant wnętrz Kalisz i okolice. Postaw na profesjonalną pomoc. Podczas naszego pierwszego kontaktu przedstawisz mi kilka informacji i wspólnie podejmiemy decyzję co do dalszej pracy nad projektem kuchni na wymiar. Zgłoś się, a omówimy:

– pomysły na kuchnię,
– oczekiwania co do projektu i realizacji,
– planowany budżet.

2

KROK

Analiza potrzeb klienta

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie ze mną współpracy przy projekcie kuchni, w kolejnym etapie skupimy się na określeniu Twoich potrzeb. Przedstawię Ci moją autorską ankietę, a Ty udzielisz mi informacji na temat:

– swoich oczekiwań i inspiracji,
– dotychczasowych problemów z funkcjonalnością kuchni i aspektów, które Twoim zdaniem wymagają poprawy,
– kwestii technicznych, w tym szczególnie wymiarów pomieszczenia i innych szczegółów,
– swojego stylu życia i zakresu korzystania z kuchni na co dzień.

3

KROK

Fotorealistyczny projekt

Po dokładnym przeanalizowaniu Twoich potrzeb kolejnym etapem mojej pracy będzie wizualizacja pomysłu w 3D. W ustalonym terminie przygotuję dla Ciebie wizualną propozycję projektu kuchni na miarę, uwzględniając zebrane wcześniej informacje dotyczące:

– oczekiwanej funkcjonalności kuchni,
– doboru stylu i materiałów, z których kuchnia ma zostać wykonana,
– możliwości realizacji projektu w ramach metrażu i rozkładu instalacji w pomieszczeniu,
– założonego budżetu.

4

KROK

Plan wykonawczy

Kiedy zaakceptujesz przedstawiony przeze mnie projekt, przejdziemy do urzeczywistniania wizualizacji. Aby wszelkie prace realizacyjne przebiegały sprawnie i zgodnie z planem, razem ze stolarzem realizującym zamówienie i przy pełnej konsultacji z Tobą opracuję:

– projekt wykonawczy (dokumentację techniczną),
– harmonogram prac realizacyjnych,
– listę kontaktów do osób realizujących zamówienie.

5

KROK

Realizacja projektu

Po dokładnym przygotowaniu planu wykonawczego i Twojej akceptacji warunków dalszej współpracy wraz z ekipą fachowców przejdziemy do realizacji projektu. Nasze działania na tym etapie to nic innego jak przeniesienie założeń projektowych do rzeczywistości. W tym miejscu Twoja kuchnia zacznie przechodzić prawdziwą transformację, a ja mogę Ci zagwarantować:

– zgodność projektową,
– terminowość prac,
– współpracę z zaufaną i rzetelną ekipą remontowo-montażową.

6

KROK

Nadzór wykonawczy

Podczas realizacji projektu Twojej kuchni czuwam nie tylko nad tym, aby wszystkie prace ekipy remontowo-montażowej przebiegały zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, ale także, aby efekt był zgodny z przedstawionym i zatwierdzonym projektem. W tym czasie:

– rozwiązuję pojawiające się problemy i stawiam czoła przeszkodom,
– zwracam uwagę na jakość wykonania i zarządzam ewentualne poprawki,
– na bieżąco informuję Cię o przebiegu prac.

7

KROK

Gotowa kuchnia

Ten etap oznacza zakończenie naszej wspólnej przygody. W tym momencie możesz już otwierać szampana w kuchni swoich marzeń. Po mojej stronie pozostają jedynie ostatnie formalności, a wśród nich:

– przekazanie formularza odbioru zamówienia,
– wzniesienie toastu za nasz wspólny sukces i życzenie Ci wielu wspaniałych chwil w nowej wymarzonej kuchni.

Zainteresowała Cię moja oferta?

Umów się na bezpłatną wycenę.

Projektowanie wnętrz Kalisz– wsparcie od A do Z

Projektowanie kuchni nie ma przede mną tajemnic. Od kilku lat pracuję jako architekt wnętrz Kalisz, dzięki czemu zdążyłam stworzyć system pracy, który zadowala nawet najbardziej wymagających Klientów. Nie ogranicza mnie styl aranżacyjny ani metraż. Nie ma też dla mnie pomysłów nie do zrealizowania. Każdy jest wyzwaniem, któremu z największą przyjemnością staram się sprostać. Z każdego wnętrza potrafię wydobyć prawdziwy potencjał, więc niezależnie od tego, czy posiadasz dużą, przestronną kuchnię w domku jednorodzinnym, czy mniejszą w swojej kawalerce-chętnie podejmę się zadania i stworzę dla Ciebie wymarzone wnętrze. Swoje projekty wnętrz Kalisz często nazywam projektami „szytymi na miarę”, gdyż podczas pracy biorę pod uwagę potrzeby i preferencje Klienta, dostosowując wnętrze do określonych wymagań. Jako projektant wnętrz, zamieniam marzenia Klientów w rzeczywistość.

Już od pierwszego spotkania z Klientem mocno skupiam się na zapoznaniu z jego potrzebami. Chętnie poznaję inspiracje i przedstawiam różne warianty rozwiązań, które odpowiadają na konkretne oczekiwania. Jako projektant wnętrz wiem także, które patenty doskonale się sprawdzają, a które niekoniecznie – tą wiedzą chętnie dzielę się z moimi Klientami. Zanim stworzę projekt funkcjonalny, identyfikuję też styl, który jest Klientowi najbliższy. Dzięki temu wiem, jaki projekt nie tylko sprawdzi się w praktycznym użytkowaniu, ale także wpisze się w preferencje estetyczne domowników.

Gotowy projekt zawsze przekazuję do oceny, a w razie potrzeby nanoszę poprawki. Dopiero akceptacja Klienta oznacza przejście do pracy nad realizacją. Projektowanie wnętrz Kalisz nie jest jedyną usługą w mojej ofercie. Dodatkowo zapewniam też współpracę z wykonawcami mebli na zamówienie i sprawuję nadzór wykonawczy nad pracą ekipy montażowej. W całym procesie – od początku do końca – oferuję pełne zaangażowanie, a każdy projekt traktuję jako nowe wyzwanie zawodowe. Jeśli chcesz odmienić swoją kuchnię nie do poznania, to jest to doskonałe zadanie dla architekta wnętrz. Projektowanie wnętrz Kalisz? Zapraszam do kontaktu.

Zalety współpracy z projektantem wnętrz

Oszczędność czasu i pieniędzy

Nie marnuj swojego czasu na poszukiwania materiałów i mebli. Zostaw to mnie, a stworzę projekt wnętrza, który będzie dopasowany do Twoich preferencji, możliwości aranżacyjnych i budżetu.

Maksymalne wykorzystanie potencjału przestrzeni

Mały metraż czy nietypowy układ pomieszczenia nie stanowi ograniczenia w aranżacji. Jako doświadczony projektant wnętrz z Kalisza wiem, że każda przestrzeń może stać się maksymalnie funkcjonalna.

Nieoczywiste rozwiązania aranżacyjne

Projektant wnętrz Kalisz radzi: zapomnij o nudzie w aranżacji. Podejmij ze mną współpracę i przekonaj się, że wnętrze może odzwierciedlać Twoją osobowość, nie tracąc przy tym na użyteczności.

Dobór wysokiej jakości materiałów

Remont mieszkania to wydatek, który warto zamienić w inwestycję. Świadczona przeze mnie usługa projektowania wnętrz zapewni Ci dostęp do mebli najwyższej jakości, które wykonają dla Ciebie profesjonaliści.

Estetyka adekwatna do preferencji

Nie wiesz, do jakiego stylu wnętrzarskiego Ci najbliżej? Z moją pomocą na pewno znajdziemy kierunek, który przypadnie do gustu. A jeśli masz już pomysł na aranżację, pozwól mi ją przenieść do rzeczywistości.

Funkcjonalne kuchnie stworzone do życia

Projektuję kuchnie w stylu nowoczesnym i klasycznym. Oferowana przeze mnie aranżacja wnętrz Kalisz jest zatem dla Ciebie niezależnie od tego, jaki charakter wystroju preferujesz. Wspólnie stworzymy zarówno klimatyczną kuchnię w stylu prowansalskim, jak i nowoczesną, minimalistyczną przestrzeń. Doskonale znam aranżacyjne trendy, ale nie boję się też wykraczać poza utarte schematy. Stawiam na innowacyjność, oryginalność i jakość materiałów, więc jeśli dla Ciebie również te cechy mają znaczenie, z pewnością znajdziemy wspólny język. Projektowanie wnętrz to moja prawdziwa pasja i jako projektant wnętrz doskonale wiem, że nie liczy się wyłącznie wizualny efekt końcowy, lecz także funkcjonalność mebli kuchennych. Podczas projektowania nie zapominam więc, aby kuchnia była przede wszystkim praktyczna, a jej użytkowanie – wygodne i komfortowe. Co ważne, do każdego projektu wnętrz podchodzę indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że zaprojektowana przeze mnie kuchnia, będzie jedyna w swoim rodzaju.
Na drodze do realizacji projektu wymarzonej kuchni nie stanie mi nawet ograniczony metraż. Jako doświadczony projektant wnętrz wiem, jakie rozwiązania zastosować, by obudzić potencjał w każdym pomieszczeniu. W swojej pracy kieruję się zasadą projektowania kuchni stworzonych do życia, czyli takich, w których codzienne obowiązki stają się przyjemnością. Wierzę, że dobra aranżacja przekłada się na wyższy komfort, dlatego, jeśli zdecydujesz się podjąć ze mną współpracę, udowodnię Ci, że kuchnia „szyta na miarę potrzeb” to nie pusty frazes, a rzeczywistość. Jeśli przed Tobą remont kuchni, lecz nie masz na nią pomysłu- oddaj to zadanie w moje ręce. Wiem, jakie rozwiązania warto zastosować, a które się nie sprawdzają. Jako, że remont kuchni wykonywany jest najczęściej raz na kilkanaście lat, warto zainwestować w profesjonalny projekt wnętrz. Kuchnia to przecież miejsce, w którym spędzamy mnóstwo czasu. Jeśli więc chcemy, aby przyrządzanie posiłków dla siebie i dla najbliższych, było czystą przyjemnością, warto poprosić o pomoc architekta wnętrz. Zapraszam do współpracy- stwórzmy razem kuchnię marzeń!

Zobacz gdzie pracuję

Projektant wnętrz Ostrów Wielkopolski

Projektant wnętrz Konin

Projektant wnętrz Jarocin

Projektant wnętrz Leszno

Projektant wnętrz Poznań

Projektant wnętrz Wrocław

Projektant wnętrz Łódź