Fachowa pomoc projektantki

Połączenie estetyki i funkcjonalności w aranżacji kuchni jest zadaniem trudnym do zrealizowania. Czasem nawet mając pewną wizję, niełatwo ją urzeczywistnić bez fachowej wiedzy czy doświadczenia. W efekcie wielu inwestorów już na starcie rezygnuje ze swoich pomysłów na rzecz przewidywalnych rozwiązań, które mogą, ale nie muszą się sprawdzić w ich konkretnym przypadku. Czy to postępowanie jest słuszne? Niekoniecznie. Tak naprawdę niemal każdą wizję da się zrealizować, ale dobrze poprosić o wsparcie. Takim wsparciem są oferowane przeze mnie konsultacje.

Usługa konsultacji obejmuje fachowe doradztwo w zakresie projektowania kuchni. Udzielam porad zarówno osobom, które mają już pomysł na to pomieszczenie, jak i tym, którzy zupełnie nie wiedzą, jak je urządzić.

Służę pomocą w kontekście maksymalnego wykorzystania przestrzeni oraz doboru materiałów. Daję praktyczne wskazówki i jednocześnie doradzam w kwestii estetyki. Skontaktuj się, a udzielę odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Co oferuję w ramach konsultacji?

Konsultacje to spotkania, w ramach których oferuję wsparcie merytoryczne i techniczne, ale nie podejmuję się stworzenia konkretnego projektu kuchni. Ta usługa jest jednak dla Ciebie, jeśli:


brakuje Ci pomysłu na aranżację kuchni,

nie wiesz, jak wykorzystać potencjał pomieszczenia,

potrzebujesz pomocy przy aranżacji małej lub nieustawnej kuchni,

masz problem ze znalezieniem odpowiednich materiałów,

chcesz dopasować aranżację otwartej kuchni do salonu,

nie znasz aktualnych trendów aranżacyjnych,

szukasz praktycznych rozwiązań, które ułatwią Ci codzienne gotowanie.

Wsparcie konsultacyjne dopasowane do Twoich potrzeb

Zakres oferowanych przeze mnie konsultacji jest niemalże nieograniczony. Możesz się do mnie zgłosić z każdym zapytaniem, które dotyczy aranżacji kuchni. Nieważne, czy odnosi się do kwestii funkcjonalności, czy estetyki. Doświadczenie w pracy projektantki oraz znajomość trendów pozwala mi udzielać wsparcia w każdym z tych aspektów. Jestem do Twojej dyspozycji zarówno w sytuacji, gdy dopiero planujesz remont i chcesz skonsultować swoją wizję, jak i również wtedy, gdy jesteś w trakcie wdrażania zmian i potrzebujesz praktycznych wskazówek.
W zależności od Twoich preferencji i możliwości możemy umówić się na spotkanie stacjonarne w wybranym miejscu lub porozmawiać zdalnie. Liczba naszych spotkań zależy od Ciebie. Konsultacje nie są przy tym w żadnym stopniu zobowiązujące. Jeśli tego nie potrzebujesz, nie musimy podejmować dalszej współpracy przy projekcie kuchni. Wówczas nasz kontakt może się zakończyć na jednym spotkaniu. Jeżeli jednak stwierdzisz, że chcesz, bym towarzyszyła Ci na dalszych etapach aranżacji, zapoznaj się ze szczegółami mojej oferty kuchni na wymiar.

Co zyskasz dzięki konsultacjom?

Odpowiedź na pytanie, czy Twój pomysł na aranżację jest słuszny.

Podczas konsultacji utwierdzę Cię w przekonaniu, że Twoja wizja kuchni może się sprawdzić lub wskażę aspekty, które wymagają poprawy. Podpowiem też, jakie konkretne rozwiązania zdadzą egzamin w Twojej kuchni.

Znajomość trendów aranżacyjnych.

Zaprezentuję Ci trendy i pomogę określić styl, który definiuje Twoje preferencje. Wesprę przy dopasowaniu aranżacji kuchni do dominującego w domu stylu i doradzę, jak uspójnić wystrój salonu i otwartej kuchni.

Cenne wskazówki, które zwiększą funkcjonalność pomieszczenia.

W ramach wsparcia konsultacyjnego wskażę rozwiązania, dzięki którym maksymalnie zagospodarujesz dostępną przestrzeń. Przedstawię pomysły, jak zaaranżować wnęki lub skosy, a nawet optycznie powiększyć pomieszczenie.

Wiedzę na temat doboru materiałów.

Podczas naszego spotkania podpowiem, jak dobierać materiały do konkretnych zastosowań i jak je ze sobą komponować. Chętnie doradzę też, gdzie możesz je znaleźć w dobrej jakości i przystępnych cenach.

Pewność, że kuchnia marzeń jest na wyciągnięcie ręki.

W czasie konsultacji udowodnię Ci, że nie warto rezygnować ze swoich pomysłów przy pierwszych napotkanych ograniczeniach. Z przyjemnością pokażę, jak wykrzesać potencjał nawet z małych i nieustawnych kuchni.