Profesjonalne projekty kuchni

Projekt kuchni jest podstawą, od której wszystko się zaczyna. Aby funkcjonalnie zaaranżować to pomieszczenie, sama wizja nie wystarczy. Tu liczy się każdy detal i każdy centymetr, który pozornie mało znaczący, może w przyszłości zaważyć na użyteczności tej przestrzeni. Dopiero precyzyjnie opracowany plan pozwala dostrzegać niezauważalne gołym okiem możliwości pomieszczenia. Nie wierzysz w potencjał swojej kuchni? Skontaktuj się ze mną i zamów projekt „szyty na miarę”.

Dostępna w mojej ofercie usługa projektowania kuchni obejmuje jedną z trzech możliwości – projekt online, projekt standard lub projekt premium. Każda z nich nieco się różni. W projekcie online współpraca przebiega zdalnie. Przy wyborze tej opcji przygotowuję dla Ciebie fotorealistyczną wizualizację 3D, ale bez dokumentacji technicznej. W ramach projektu standard zapewniam projekt funkcjonalny wraz z wizualizacją 3D. W projekcie premium poza tym, co oferuje projekt standard, dodatkowo pomagam Ci przy wyborze materiałów oraz oddaję dokumentację techniczną. Co ważne, zajmuję się tworzeniem kuchni w różnych stylach, dzięki czemu bez problemu wpasowuję się w gusta swoich klientów. Którą opcję wybierasz?

Aranżacja kuchni, o jakiej marzyłeś, jest na wyciągnięcie ręki! Meble kuchenne zaprojektowane na wymiar będą służyć Ci każdego dnia i spełniać wszystkie Twoje potrzeby, bo tworząc projekt, stawiam nie tylko na design, lecz przede wszystkim na praktyczne rozwiązania. Gotowe projekty kuchni cieszą się ogromną popularnością – nie bez przyczyny. Dzięki nim możliwe jest wydobycie potencjału z każdego pomieszczenia oraz zaprojektowanie go w taki sposób, aby było nie tylko funkcjonalne, też także estetyczne i nowoczesne. Zastanawiasz się, jak urządzić małą kuchnię, a może przed Tobą planowanie kuchni otwartej? Niezależnie od rozmiaru kuchni, powinna być ona praktyczna. Aby wydobyć z niej potencjał, potrzebny jest profesjonalny projekt dopasowany do wymiarów i układu kuchni.

Projektowanie kuchni– moje usługi

Projekt online

Nie mieszkasz w Kaliszu ani jego okolicach? Bez obaw, możesz podjąć ze mną współpracę online. Wystarczy, że dostarczysz niezbędne informacje, a zdalnie zaprojektuję dla Ciebie piękną i funkcjonalną kuchnię, a także podpowiem, gdzie szukać materiałów. Otrzymasz fotorealistyczną wizualizację 3D z którą możesz udać się do wybranego przez Ciebie wykonawcy.

Co zawiera pakiet:

projekt funkcjonalny z wizualizacją 3D

rozkład funkcjonalny mebli na wizualizacji

5-6 fotorealistycznych wizualizacji 3D Twojej kuchni bez dokumentacji technicznej

projekt na wymiarach z dostarczonych przez Ciebie dokumentów lub pomiarów

dobór kolorystyki i materiałów

Projekt standard

Chcesz wiedzieć jak może wyglądać układ funkcjonalny Twojej kuchni ale nie potrzebujesz szczegółowej dokumentacji technicznej? Zgłoś się do mnie, a wykonam pomiar pomieszczenia (inwentaryzację), przygotuję projekt funkcjonalny wraz z fotorealistyczną wizualizacją 3D. Doradzę Ci też, gdzie szukać materiałów i jak je dobierać.

Co zawiera pakiet:

pomiar pomieszczenia (inwentaryzacja)

projekt funkcjonalny z fotorealistyczną wizualizacją 3D

rozkład funkcjonalny mebli na wizualizacji

5-6 fotorealistycznych wizualizacji 3D Twojej kuchni bez dokumentacji technicznej

dobór kolorystyki i materiałów

Projekt premium

Potrzebujesz wsparcia przy aranżacji kuchni? W ramach usługi Premium udzielę konsultacji, przygotuję projekt i dokumentację techniczną, a także pomogę przy wyborze materiałów i sprzętów. Projekty kuchni tworzone na miarę!

Co zawiera pakiet:

pomiar pomieszczenia (inwentaryzacja)

autorska ankieta analizy Twoich potrzeb

projekt funkcjonalny z fotorealistyczną wizualizacją 3D

rozkład funkcjonalny mebli na wizualizacji

5-6 fotorealistycznych wizualizacji 3D Twojej kuchni

szczegółowa dokumentacja techniczna dla wykonawcy

dobór kolorystyki i materiałów w wybranej przez nas hurtowni

Projekt kuchni w praktyce

Już wiesz, że właściwy projekt jest fundamentem, na podstawie którego zbudujemy Twoją zabudowę kuchenną. W tym miejscu chcę Ci przekazać coś jeszcze. Do stworzenia dobrego projektu potrzebuję Twojej pomocy. Na początku naszej współpracy muszę poznać preferencje, oczekiwania i możliwości finansowe, jakimi dysponujesz. Takie informacje pozwolą mi szybciej zidentyfikować Twoje potrzeby i tym samym precyzyjniej na nie odpowiedzieć. Kiedy ustalimy te szczegóły i zdecydujemy, którą z trzech moich usług projektowych wybierasz, Ty masz wolne, a ja biorę się do pracy. Stworzę kuchnię oraz meble kuchenne, które będą dostosowane do Twoich potrzeb, a podczas tworzenia projektu wykorzystam swoje wieloletnie doświadczenie oraz będę opierać się na Twoich preferencjach i oczekiwaniach wobec wymarzonej kuchni. Stworzę projekt kuchni, zwracając uwagę na każdy detal i każdy centymetr pomieszczenia, niezależnie od tego, czy będzie to projekt kuchni zamkniętej, czy projekt kuchni otwartej. Kuchnia otwarta cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Tak samo, jak kuchnia zamknięta, zapewnia komfort codziennego użytkowania i przygotowywania posiłków, jednak musi być odpowiednio zaprojektowana.
Przygotowanie projektu funkcjonalnego jest czasochłonne, ale włożona praca zaowocuje. Zależy mi na Twojej satysfakcji, dlatego gotowy projekt przedkładam Ci do oceny. Masz 7 dni na to, by go zaakceptować lub zgłosić poprawki. Bezpłatne zmiany możesz zaproponować 2 razy. Dopiero kiedy otrzymam pełną akceptację, przygotuję fotorealistyczną wizualizację 3D, na podstawie której będziesz mógł urządzić swoją kuchnię marzeń. Na tym etapie masz dwa wyjścia. W pierwszym – nasza współpraca może się zakończyć. Wówczas po Twojej stronie pozostanie szukanie fachowców, którzy zrealizują projekt mebli kuchennych. W drugim – możemy ją kontynuować poprzez usługę wykonania mebli kuchennych we współpracy z moim zespołem, który wizualizację zamieni w rzeczywistość. Oferujemy meble kuchenne, które będą dokładnym odzwierciedleniem tego, co widziałeś na wizualizacji 3D. Mój zespół składa się z profesjonalistów, mogących pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu wyposażenia kuchni i praktycznych, nowoczesnych mebli kuchennych.

Dlaczego współpraca z projektantem wnętrz się opłaca?

Stworzysz funkcjonalną przestrzeń.

Marzenie o funkcjonalnej kuchni da się zrealizować, ale nie obejdzie się bez fachowej wiedzy i dobrze dobranych materiałów. Ty nie musisz być specjalistą w tej dziedzinie, wystarczy, że zgłosisz się do mnie, a ja zajmę się resztą.

Maksymalnie wykorzystasz potencjał kuchni.

Niewielki metraż bywa problematyczny, ale nie jest ograniczeniem dla kreatywnego projektanta wnętrz. Zaufaj mi, a sprawię, że Twoja kuchnia zyska dodatkowe centymetry i znajdzie się w niej miejsce na wszystko.

Zyskasz gwarancję jakości.

Nie zawsze najdroższe materiały oznaczają te najlepsze i nie każdy stolarz jest mistrzem w swoim fachu. Doświadczenie nauczyło mnie jednak rozpoznawać te różnice. Pozwól mi wykorzystać tę umiejętność w swojej kuchni.

Oszczędzisz czas i pieniądze.

Jeśli myślisz, że współpraca z projektantem to zbędny wydatek, przekonam Cię, że nie masz racji. To Ty ustalasz budżet, a ja dobieram materiały do Twoich możliwości. Zajmuję się też formalnościami, na które Ty nie musisz tracić czasu.

Otrzymasz kompleksowe wsparcie.

Zakres naszej współpracy zależy od tego, jaki rodzaj projektu wybierzesz. Jeśli będzie to projekt premium, zyskasz projekt funkcjonalny, fotorealistyczną wizualizację 3D i dokumentację techniczną. Pomogę Ci też przy wyborze materiałów.

Zainteresowała Cię moja oferta?

Umów się na bezpłatną wycenę.

Projekt kuchni – profesjonalny, praktyczny, nowoczesny

Nawet, jeśli posiadasz bardzo małą kuchnię, to pamiętaj, że można wydobyć z niej potencjał. Jeśli nie masz pomysłu, jak zagospodarować ten mały metraż, to z chęcią Ci w tym pomogę. Wbrew pozorom – mała kuchnia może być równie funkcjonalna, jak ta duża. Dzięki swojej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiem, jak zaprojektować kuchnię, którą będziesz mógł nazwać sercem domu. Projektuję kuchnie m.in. w kształcie litery L, U oraz kuchnie jednorzędowe. Razem dobierzemy kolor mebli, blat roboczy, jak i każdy, nawet najmniejszy detal. Z chęcią podzielę się swoją wiedzą i doradzę Ci, jakie rozwiązania najbardziej się sprawdzają. Wiem to nie tylko ze swojego doświadczenia, lecz także od swoich Klientów. Mam nadzieję, że wkrótce dołączysz do ich grona, a zaprojektowana przeze mnie kuchnia, będzie służyć Ci długimi latami.

Kuchnia to niezaprzeczalnie serce domu. Aby jednak codzienne przyrządzanie posiłków stało się prawdziwą przyjemnością, musi być ona funkcjonalna. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej obecnej kuchni i chcesz przeprowadzić jej metamorfozę, to zachęcam Cię do współpracy ze mną, bo zajmuję się tworzeniem profesjonalnych projektów kuchni. Podczas tworzenia projektu kieruję się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz oczekiwaniami klienta. Za każdym razem staram się tworzyć wymarzony projekt „szyty na miarę”, dlatego projekt tworzę przy udziale moich Klientów. Zapoznaję się z ich preferencjami, gustem, oczekiwaniami i możliwościami finansowymi, a dopiero w kolejnym etapie zabieram się za tworzenie projektu. Jeśli projekt okaże się nie taki, jakim sobie go wyobrażałeś, nie masz się czym martwić. Mogę wprowadzić poprawki. Bezpłatne zmiany możesz zaproponować aż 2 razy!