Poznajmy się!

Patysiak Kuchnie to firma, która jest owocem kilkuletniej pracy przy projektowaniu kuchni i obsłudze Klienta. Prowadzę ją ja – Emilia Patysiak, dlatego w tym miejscu chciałabym opowiedzieć o sobie coś więcej.

Specjalizuję się w projektowaniu kuchni na wymiar. Doskonale wiem, jak trudno urządzić to pomieszczenie, dlatego proponuję rozwiązania, które są użyteczne na co dzień. Jednocześnie przykładam dużą wagę do tego, aby serce domu stanowiło jego wizytówkę. Mam głowę pełną pomysłów, a do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. W swojej pracy cenię to, że dostarczam Klientom realną wartość, która przekłada się na ich codzienny komfort. Największą satysfakcję daje mi możliwość kreowania aranżacji będących odzwierciedleniem marzeń o estetycznej i funkcjonalnej kuchni.

Co wyróżnia moją pracę?

W Patysiak Kuchnie nie ma rzeczy niemożliwych. Jako doświadczona projektantka wnętrz zmieniam marzenia w rzeczywistość. Przekonaj się, dlaczego warto podjąć współpracę właśnie ze mną.

Praktyczne rozwiązania

Stawiam na estetykę i funkcjonalność. Najbardziej liczy się dla mnie Twój komfort, dlatego tworzę projekty, które ułatwiają życie.

Unikatowe projekty

Kreuję aranżacje, które odpowiadają indywidualnym preferencjom. Jestem w stanie w pełni dopasować projekt do Twoich potrzeb.

Stały kontakt z Klientem

Gwarantuję pełne wsparcie na każdym etapie realizacji. Działamy zespołowo, ale ostatnie słowo należy do Ciebie.

Pełne zaangażowanie

Zawsze dokonuję analizy potrzeb i szukam najlepszych możliwych rozwiązań, które spełnią Twoje oczekiwania.

Więcej o mnie

Moja przygoda z projektowaniem wnętrz trwa już ponad 5 lat. W swojej pracy bazuję nie tylko na zdobytym doświadczeniu. Stawiam na edukację i nieustannie poszerzam swoją wiedzę podczas szkoleń branżowych. Inwestuję w samorozwój, ponieważ mam świadomość, jak szybko zmieniają się trendy aranżacyjne. I choć w większości proponuję rozwiązania ponadczasowe, jestem na bieżąco z nowościami i uwzględniam je w swoich projektach.

Kiedy nie projektuję, swój czas poświęcam najbliższym. Jestem spełnioną żoną i mamą. Razem z moimi chłopakami chętnie podróżujemy i aktywnie spędzamy czas na świeżym powietrzu. Z kolei w wolnych chwilach tylko dla siebie zanurzam się w lekturze lub oglądam angażujące seriale.