Kompleksowa usługa projektu i wykonania kuchni na wymiar w Kaliszu

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, które wbrew pozorom, nie służy tylko do gotowania. To w niej toczy się prawdziwe życie. Wspólne posiłki, spotkania przy kawie z przyjaciółmi czy wieczorne odrabianie lekcji z dziećmi to zaledwie kilka przykładów jej wykorzystania. Mnogość ról, jakie odgrywa kuchnia na wymiar Kalisz, nie ułatwia zadania przy aranżacji, a niekiedy stanowi dodatkowe źródło stresu. A gdyby tak zlecić to zadanie komuś, kto udowodni, że projektowanie kuchni może stać się łatwe i przyjemne? Dowodem na to niech będzie moja usługa kuchnie na wymiar Kalisz.

Od wielu lat specjalizuję się w projektowaniu kuchni na wymiar. Doskonale wiem, jak trudno urządzić to pomieszczenie, dlatego proponuję rozwiązania, które są nie tylko piękne, ale użyteczne na co dzień. W swojej pracy stawiam na funkcjonalność, estetykę, nowoczesne rozwiązania, oraz stały kontakt z Klientem i wysoką jakość obsługi. Jeśli obecna kuchnia nie spełnia Twoich oczekiwań i chcesz przeprowadzić w niej metamorfozę, to z przyjemnością Ci w tym pomogę. Oferowana przeze mnie usługa kuchni na zamówienie to coś więcej niż tylko projektowanie wnętrza. I choć przygotowanie projektu funkcjonalnego jest fundamentem mojej pracy, zapewniam też pomoc w wielu innych aspektach związanych z aranżacją. Okazuję wsparcie na każdym etapie realizacji i towarzyszę swoim Klientom aż do odbioru gotowej kuchni.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu potrafię wydobyć potencjał z każdej kuchni, nawet (a może przede wszystkim) tej z ograniczonym metrażem. Projektuję meble kuchenne lub jak lubię to nazywać – kuchnie „szyte na miarę”. Zanim rozpocznę projektowanie, będę potrzebować Twojej pomocy! Na początku współpracy zawsze poznaję oczekiwania, preferencje i możliwości finansowe Klientów, aby dopasować do nich swoje dalsze działania. Jeśli mieszkasz w Kaliszu, to mam nadzieję, że dołączysz do grona moich zadowolonych klientów z Kalisza i okolic. Zajmuję się projektowaniem kuchni zamkniętych i otwartych, a także przestrzennych i tych z ograniczonym metrażem. Zapoznaj się ze szczegółami mojej oferty i sprawdź, na jaką pomoc możesz liczyć.

Jak pracuję?

Pierwszy kontakt

Analiza potrzeb klienta

Fotorealistyczny projekt

Plan wykonawczy

Realizacja projektu

Nadzór wykonawczy

Gotowa kuchnia

1

KROK

Pierwszy kontakt

Szukasz projektanta wnętrz? Jesteś w doskonałym miejscu. Zostaw po sobie ślad w formularzu kontaktowym, a ja odezwę się do Ciebie w formie, która najbardziej Ci odpowiada – mailowo lub telefonicznie. Podczas naszego pierwszego kontaktu przedstawisz mi kilka informacji i wspólnie podejmiemy decyzję co do dalszej pracy nad projektem kuchni na wymiar. Zgłoś się, a omówimy:

– pomysły na kuchnię,
– oczekiwania co do projektu i realizacji,
– planowany budżet.

2

KROK

Analiza potrzeb klienta

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie ze mną współpracy przy projekcie kuchni, w kolejnym etapie skupimy się na określeniu Twoich potrzeb. Przedstawię Ci moją autorską ankietę, a Ty udzielisz mi informacji na temat:

– swoich oczekiwań i inspiracji,
– dotychczasowych problemów z funkcjonalnością kuchni i aspektów, które Twoim zdaniem wymagają poprawy,
– kwestii technicznych, w tym szczególnie wymiarów pomieszczenia i innych szczegółów,
– swojego stylu życia i zakresu korzystania z kuchni na co dzień.

3

KROK

Fotorealistyczny projekt

Po dokładnym przeanalizowaniu Twoich potrzeb kolejnym etapem mojej pracy będzie wizualizacja pomysłu w 3D. W ustalonym terminie przygotuję dla Ciebie wizualną propozycję projektu kuchni na miarę, uwzględniając zebrane wcześniej informacje dotyczące:

– oczekiwanej funkcjonalności kuchni,
– doboru stylu i materiałów, z których kuchnia ma zostać wykonana,
– możliwości realizacji projektu w ramach metrażu i rozkładu instalacji w pomieszczeniu,
– założonego budżetu.

4

KROK

Plan wykonawczy

Kiedy zaakceptujesz przedstawiony przeze mnie projekt, przejdziemy do urzeczywistniania wizualizacji. Aby wszelkie prace realizacyjne przebiegały sprawnie i zgodnie z planem, razem ze stolarzem realizującym zamówienie i przy pełnej konsultacji z Tobą opracuję:

– projekt wykonawczy (dokumentację techniczną),
– harmonogram prac realizacyjnych,
– listę kontaktów do osób realizujących zamówienie.

5

KROK

Realizacja projektu

Po dokładnym przygotowaniu planu wykonawczego i Twojej akceptacji warunków dalszej współpracy wraz z ekipą fachowców przejdziemy do realizacji projektu. Nasze działania na tym etapie to nic innego jak przeniesienie założeń projektowych do rzeczywistości. W tym miejscu Twoja kuchnia zacznie przechodzić prawdziwą transformację, a ja mogę Ci zagwarantować:

– zgodność projektową,
– terminowość prac,
– współpracę z zaufaną i rzetelną ekipą remontowo-montażową.

6

KROK

Nadzór wykonawczy

Podczas realizacji projektu Twojej kuchni czuwam nie tylko nad tym, aby wszystkie prace ekipy remontowo-montażowej przebiegały zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, ale także, aby efekt był zgodny z przedstawionym i zatwierdzonym projektem. W tym czasie:

– rozwiązuję pojawiające się problemy i stawiam czoła przeszkodom,
– zwracam uwagę na jakość wykonania i zarządzam ewentualne poprawki,
– na bieżąco informuję Cię o przebiegu prac.

7

KROK

Gotowa kuchnia

Ten etap oznacza zakończenie naszej wspólnej przygody. W tym momencie możesz już otwierać szampana w kuchni swoich marzeń. Po mojej stronie pozostają jedynie ostatnie formalności, a wśród nich:

– przekazanie formularza odbioru zamówienia,
– wzniesienie toastu za nasz wspólny sukces i życzenie Ci wielu wspaniałych chwil w nowej wymarzonej kuchni.

Zainteresowała Cię moja oferta?

Umów się na bezpłatną wycenę.

Kuchnia na wymiar Kalisz – funkcjonalna i ze smakiem

Kuchnia na wymiar w Kaliszu w mojej ocenie powinna być funkcjonalna i estetyczna jednocześnie. Z tego powodu przywiązuję wagę zarówno do praktycznych rozwiązań, jak i wrażeń wizualnych. Słucham Twoich pomysłów, przyglądam się inspiracjom i definiuję styl, który najbardziej Cię przekonuje. Dzięki temu jestem w stanie w pełni odpowiedzieć na Twoje oczekiwania.

Tworząc projekt kuchni „szytej na miarę”, kieruję się swoim doświadczeniem, wiedzą oraz oczekiwaniami Klienta, wydobywając potencjał z każdej kuchni, dostosowując projekt do wielkości i możliwości pomieszczenia, a także do oczekiwań domowników.

Działam kompleksowo, tzn. już od pierwszego spotkania skupiam się na rozpoznaniu Twoich potrzeb. Dopiero kiedy je zidentyfikuję, przechodzę do etapu projektowania. W tym miejscu działam samodzielnie, ale Twoje zdanie jest dla mnie znaczące, dlatego Ty poddajesz ocenie owoce mojej pracy. Akceptacja jest sygnałem do podjęcia kolejnego kroku – realizacji marzenia o wyjątkowej kuchni.

Kuchnie na wymiar Kalisz tworzę we współpracy z rzetelnym zespołem wykonawczym. Możesz mieć zatem pewność, że jeśli wybierzesz tę usługę, wnętrze będzie nie tylko dobrze zaprojektowane, ale także wyposażone w najwyższej jakości, praktyczne w użytkowaniu meble. Dla mnie i mojego zespołu liczy się jakość, która przełoży się na lata użyteczności kuchni i jej niezmiennego wyglądu. Jeśli mieszkasz w Kaliszu i marzysz o pięknej kuchni, jest to zdecydowanie marzenie do spełnienia. Z chęcią zaprojektuję funkcjonalne kuchnie, których aranżacja będzie sprzyjała wygodnemu korzystaniu i w których bez problemu zmieścisz cały swój sprzęt kuchenny.

Najczęściej zadawane
pytania

Co w praktyce oznacza kompleksowość usługi kuchnie na wymiar Kalisz?

Kompleksowość oferowanej przeze mnie usługi oznacza wsparcie na każdym etapie aranżacji – od projektu po wykonanie mebli na zamówienie. Współpraca obejmuje też fachowe doradztwo przy doborze materiałów i funkcjonalnych rozwiązań w zakresie przechowywania. Ponadto dotyczy nadzoru wykonawczego i odbioru gotowej kuchni, która spełni moje, a przede wszystkim Twoje oczekiwania.

Brak pomysłu na kuchnię – czy to dobry powód, by się do Pani zgłosić?

Jeżeli nie wiesz, jak urządzić kuchnię, moja oferta jest właśnie dla Ciebie. Mam głowę pełną pomysłów, dlatego z przyjemnością pomogę Ci odkryć Twoje preferencje. Zdefiniuję Twój styl i przedstawię mnóstwo inspiracji, na podstawie których na pewno uda nam się stworzyć projekt na miarę Twoich potrzeb.

Czy mały metraż kuchni jest ograniczeniem dla projektantki wnętrz?

Ograniczony metraż pomieszczenia stanowi pewne aranżacyjne wyzwanie, którym ja w swojej pracy lubię stawiać czoła. Jeśli Twoja kuchnia jest mała lub nieustawna, nie rezygnuj ze swoich pomysłów. Przedstaw je mnie, a ja postaram się znaleźć „szyte na miarę” rozwiązania, które w maksymalnym stopniu spełnią Twoje oczekiwania. Wiedz, że czasem mała kuchnia oferuje naprawdę duże możliwości.

Co ma oferta kuchni na wymiar Kalisz w Pani firmie?

Usługa ta jest bardzo rozbudowana. Obejmuje nie tylko stworzenie funkcjonalnego projektu kuchni, ale i współpracę z zaufanymi wykonawcami mebli na zamówienie. Nasze działania rozpoczynają się zatem od filiżanki kawy podczas pierwszego spotkania, a kończą kieliszkiem szampana w urządzonej kuchni.

Czy do projektu kuchni na wymiar przygotowanego przez projektantkę mogę wprowadzić zmiany?

Przygotowany przeze mnie projekt kuchni na wymiar zawsze przedkładam do oceny Klienta. Ten może go zaakceptować od razu lub też poprosić o zmiany. W razie potrzeby poprawki wprowadzam nawet 2-3 razy. Po Twojej akceptacji przejdziemy do kolejnego etapu działań.

Zjawiskowe kuchnie na wymiar – stolarz Kalisz i okolice

Kuchnia – loftowa, industrialna, a może prowansalska? Stonowana, a może z wyrazistym akcentem kolorystycznym? Nieważne, jak planujesz ją urządzić, ja chętnie Ci w tym pomogę. Projektuję zarówno klasyczne, jak i nowoczesne kuchnie Kalisz. Doskonale znam też trendy, dlatego z pewnością znajdę rozwiązania, które wpiszą się w Twoje preferencje. Wspólnie stworzymy nie tylko miejsce, które stanie się wizytówką domu, ale także w pełni funkcjonalną przestrzenią, w której wykonywanie codziennych obowiązków będzie przyjemnością. W projektowaniu mebli kuchennych łączę zachwycający design z funkcjonalnością, dzięki czemu są one nie tylko praktyczne, lecz także estetyczne i wykonane z dbałością o każdy szczegół. Co więcej – są także dopasowane do Twoich potrzeb.
Z moją pomocą Twoja kuchnia na zamówienie będzie użyteczna, a przede wszystkim jedyna w swoim rodzaju. Nie znajdziesz takiej ani w ofercie sklepów, które zajmują się masową produkcją mebli, ani u koleżanki. Daję Ci gwarancję niepowtarzalności, bo w pełni dopasuję projekt do Twoich indywidualnych potrzeb oraz do klimatu panującego w Twoim domu. Poza tym zapewniam, że kuchnia na wymiar w Kaliszu będzie trwała, gdyż od początku stawiam na jakość i materiałów i wykonania. Wciąż masz wątpliwości? Skontaktuj się ze mną i daj się przekonać, że współpraca z Patysiak Kuchnie to inwestycja, której owoce będziesz zbierać przez długie lata. Do współpracy zapraszam wszystkich mieszkańców Kalisza i okolic.

Zobacz gdzie pracuję

Kuchnie na wymiar Ostrów Wielkopolski

Kuchnie na wymiar Konin

Kuchnie na wymiar Jarocin

Kuchnie na wymiar Leszno

Kuchnie na wymiar Poznań

Kuchnie na wymiar Wrocław

Kuchnie na wymiar Łódź

Kuchnie na wymiar Warszawa

Kuchnie na wymiar Kępno

Kuchnie na wymiar Gniezno

Kuchnie na wymiar Sieradz

Kuchnie na wymiar Września

Kuchnie na wymiar Koło

Kuchnie na wymiar Krotoszyn