Kompleksowa usługa aranżacji kuchni na wymiar w Koninie

Funkcjonalna i estetyczna kuchnia w Twoim domu? To marzenie da się urzeczywistnić. Warto jednak dobrze rozpocząć jego realizację – najlepiej od przygotowania właściwego projektu. Przemyślana aranżacja pozwoli Ci nie tylko zadbać o spójną estetykę kuchni, ale i w pełni zagospodarować dostępną przestrzeń. W ten sposób dopasujesz wnętrze do swoich potrzeb i wykorzystasz jego potencjał. Brakuje Ci pomysłu? A może masz już pewien plan, ale nie wiesz, jak wcielić go w życie? Podejmij ze mną współpracę, a wspólnie stworzymy miejsce, które stanie się wizytówką Twojego domu.

Kuchnie na wymiar Konin to kompleksowa usługa, w ramach której pomagam swoim Klientom na każdym etapie aranżacji – od projektu aż po wykonanie mebli kuchennych na zamówienie. Podczas naszej współpracy pokazuję, że nawet najtrudniejsze do zaaranżowania miejsce może stać się w pełni praktyczne. Udowadniam, że nie ma kuchni problematycznych, są tylko takie, które wymagają większego zaangażowania przy projektowaniu i zastosowania indywidualnych rozwiązań.

Jak pracuję?

Pierwszy kontakt

Analiza potrzeb klienta

Fotorealistyczny projekt

Plan wykonawczy

Realizacja projektu

Nadzór wykonawczy

Gotowa kuchnia

1

KROK

Pierwszy kontakt

Szukasz projektanta wnętrz? Jesteś w doskonałym miejscu. Zostaw po sobie ślad w formularzu kontaktowym, a ja odezwę się do Ciebie w formie, która najbardziej Ci odpowiada – mailowo lub telefonicznie. Podczas naszego pierwszego kontaktu przedstawisz mi kilka informacji i wspólnie podejmiemy decyzję co do dalszej pracy nad projektem kuchni na wymiar. Zgłoś się, a omówimy:

– pomysły na kuchnię,
– oczekiwania co do projektu i realizacji,
– planowany budżet.

2

KROK

Analiza potrzeb klienta

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie ze mną współpracy przy projekcie kuchni, w kolejnym etapie skupimy się na określeniu Twoich potrzeb. Przedstawię Ci moją autorską ankietę, a Ty udzielisz mi informacji na temat:

– swoich oczekiwań i inspiracji,
– dotychczasowych problemów z funkcjonalnością kuchni i aspektów, które Twoim zdaniem wymagają poprawy,
– kwestii technicznych, w tym szczególnie wymiarów pomieszczenia i innych szczegółów,
– swojego stylu życia i zakresu korzystania z kuchni na co dzień.

3

KROK

Fotorealistyczny projekt

Po dokładnym przeanalizowaniu Twoich potrzeb kolejnym etapem mojej pracy będzie wizualizacja pomysłu w 3D. W ustalonym terminie przygotuję dla Ciebie wizualną propozycję projektu kuchni na miarę, uwzględniając zebrane wcześniej informacje dotyczące:

– oczekiwanej funkcjonalności kuchni,
– doboru stylu i materiałów, z których kuchnia ma zostać wykonana,
– możliwości realizacji projektu w ramach metrażu i rozkładu instalacji w pomieszczeniu,
– założonego budżetu.

4

KROK

Plan wykonawczy

Kiedy zaakceptujesz przedstawiony przeze mnie projekt, przejdziemy do urzeczywistniania wizualizacji. Aby wszelkie prace realizacyjne przebiegały sprawnie i zgodnie z planem, razem ze stolarzem realizującym zamówienie i przy pełnej konsultacji z Tobą opracuję:

– projekt wykonawczy (dokumentację techniczną),
– harmonogram prac realizacyjnych,
– listę kontaktów do osób realizujących zamówienie.

5

KROK

Realizacja projektu

Po dokładnym przygotowaniu planu wykonawczego i Twojej akceptacji warunków dalszej współpracy wraz z ekipą fachowców przejdziemy do realizacji projektu. Nasze działania na tym etapie to nic innego jak przeniesienie założeń projektowych do rzeczywistości. W tym miejscu Twoja kuchnia zacznie przechodzić prawdziwą transformację, a ja mogę Ci zagwarantować:

– zgodność projektową,
– terminowość prac,
– współpracę z zaufaną i rzetelną ekipą remontowo-montażową.

6

KROK

Nadzór wykonawczy

Podczas realizacji projektu Twojej kuchni czuwam nie tylko nad tym, aby wszystkie prace ekipy remontowo-montażowej przebiegały zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, ale także, aby efekt był zgodny z przedstawionym i zatwierdzonym projektem. W tym czasie:

– rozwiązuję pojawiające się problemy i stawiam czoła przeszkodom,
– zwracam uwagę na jakość wykonania i zarządzam ewentualne poprawki,
– na bieżąco informuję Cię o przebiegu prac.

7

KROK

Gotowa kuchnia

Ten etap oznacza zakończenie naszej wspólnej przygody. W tym momencie możesz już otwierać szampana w kuchni swoich marzeń. Po mojej stronie pozostają jedynie ostatnie formalności, a wśród nich:

– przekazanie formularza odbioru zamówienia,
– wzniesienie toastu za nasz wspólny sukces i życzenie Ci wielu wspaniałych chwil w nowej wymarzonej kuchni.

Zainteresowała Cię moja oferta?

Umów się na bezpłatną wycenę.

Kuchnie na wymiar Konin w praktyce

Usługa kuchnie na wymiar Konin rozpoczyna się od cyklu naszych spotkań, podczas których staram się poznać Cię jak najlepiej. Podczas zdalnych lub stacjonarnych rozmów mam szansę zidentyfikować Twoje potrzeby i możliwości. Dzięki temu łatwiej mi zaspokoić Twoje oczekiwania przy tworzeniu projektu funkcjonalnego i wizualizacji 3D.

Na każdym etapie mojej pracy Twój głos liczy się dla mnie najbardziej. To Ty decydujesz, czy kuchnia na wymiar Konin będzie nowoczesna, czy też utrzymana w klasycznym stylu. Ja podpowiadam praktyczne rozwiązania i doradzam przy doborze materiałów, ale ostatnie słowo należy do Ciebie. Działam tak, aby zaspokoić Twoje oczekiwania w każdym aspekcie, dlatego przywiązuję uwagę do detali, które mogą wydawać się nieistotne. Moje kilkuletnie doświadczenie w pracy projektantki wnętrz, znajomość trendów i współpraca z zaufanym zespołem wykonawców mebli na zamówienia, pozwala tworzyć kuchnie „szyte na miarę” potrzeb każdego Klienta niezależnie od tego, jaki styl życia prowadzi. Jestem przekonana, że projektowane przeze mnie kuchnie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających.

Najczęściej zadawane
pytania

Czy z usługi kuchnie na wymiar Konin warto korzystać tylko w przypadku małych i nieustawnych kuchni?

Wydawać by się mogło, że ograniczony metraż lub nietypowy układ pomieszczenia to główne powody, dla których można sięgnąć po pomoc projektantki wnętrz. Nic bardziej mylnego. W mojej firmie taką usługę kieruję również do tych, którzy dysponują dużym metrażem lub kuchniami otwartymi na salon. Tak naprawdę, z mojej oferty mogą skorzystać wszyscy, którzy marzą o estetycznej i funkcjonalnej kuchni.

Czym wyróżnia się oferta firmy?

Oferowana przeze mnie usługa kuchni na wymiar w przeciwieństwie do innych firm obejmuje znacznie więcej niż tylko przygotowanie projektu i/lub realizację zaprojektowanych mebli kuchennych. Podczas współpracy wspieram Klientów od pierwszego spotkania aż do odbioru gotowej kuchni. Ponadto nadzoruję wszelkie prace montażowe, czuwając zarówno nad zgodnością projektową, jak i ich wykonaniem w ustalonym terminie.

Czy mając pomysł na aranżację kuchni, także mogę zgłosić się do Pani?

Z usługi kuchnie na wymiar Konin może skorzystać każdy. Nie ma znaczenia, czy Klient ma pomysł na aranżację kuchni, czy też kompletnie nie wie, jak wykorzystać potencjał tego pomieszczenia. W każdym przypadku służę radą, podpowiadam praktyczne rozwiązania i przedstawiam spektrum możliwości, które w pełni wpiszą się w indywidualne preferencje.

Czy mogę liczyć na wsparcie projektantki przy aranżacji kuchni w mieszkaniu pod wynajem?

Usługa kuchni na wymiar Konin kierowana jest do każdego, kto chce stworzyć funkcjonalną i estetyczną kuchnię. Nie ma znaczenia, czy ta znajduje się w domu, mieszkaniu, czy apartamencie przygotowywanym pod wynajem. W trzecim przypadku praca nad aranżacją przebiega jednak nieco inaczej, a projekt bazuje na sprawdzonych, standardowych rozwiązaniach.

Z jakimi wydatkami należy się liczyć przy współpracy z projektantką wnętrz?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, ile trzeba będzie wydać na współpracę z projektantką wnętrz. I choć ceny projektów kuchni ustalam odgórnie, na dalszym etapie współpracy to Klient określa swój budżet, a ja dopasowuję realizację kuchni do jego możliwości. Daję też gwarancję jakości, która jest inwestycją na lata, a nie jednorazowym wydatkiem.

Pełna życia kuchnia na miarę Konin

Dobrze urządzona kuchnia sprawia, że codzienne obowiązki stają się przyjemnością. Tym właśnie kieruję się w swojej pracy – tworzeniem kuchni na wymiar, które są w maksymalnym stopniu użyteczne. Bazując na doświadczeniu, wiem, że to właśnie wielofunkcyjność jest teraz w modzie. Z tego powodu szczególnie zależy mi na projektowaniu kuchni, które oprócz tego, że dobrze wyglądają, są też pełne życia, a przede wszystkim to życie ułatwiają. Zrywam z mitem estetycznych, ale niefunkcjonalnych kuchni, udowadniając, że to połączenie sprawdza się w praktyce.
Nie bez przyczyny mówi się, że kuchnia jest sercem domu. To w niej toczy się rodzinne życie, które często wykracza poza pierwotne przeznaczenie tego pomieszczenia. Z tego powodu wsłuchuję się w Twoje potrzeby, by zaproponować rozwiązania, dzięki którym przestrzeń odegra oczekiwaną rolę. Jestem pewna, że dzięki naszej współpracy, jeszcze do niedawna, pozostająca w sferze marzeń kuchnia na wymiar Konin stanie się Twoją rzeczywistością. Pozwól mi zwiększy Twój komfort na co dzień, a przekonasz się, że wybór usługi kuchni na zamówienie w firmie Patysiak Kuchnie to nie zbędny wydatek, a inwestycja.

Zobacz gdzie pracuję

Kuchnie na wymiar Kalisz

Kuchnie na wymiar Ostrów Wielkopolski

Kuchnie na wymiar Jarocin

Kuchnie na wymiar Leszno

Kuchnie na wymiar Poznań

Kuchnie na wymiar Wrocław

Kuchnie na wymiar Łódź