Kompleksowa usługa aranżacji kuchni na wymiar w Łodzi

Funkcjonalna i estetyczna kuchnia to marzenie każdego, niezależnie od tego, czy lubi gotować, czy też nie. W końcu kuchnia na wymiar Łódź nie jest wyłącznie miejscem przygotowywania posiłków. To przestrzeń, w której toczy się całe rodzinne życie. Obiady z bliskimi, spotkania przy kawie z przyjaciółmi, a także wieczorne odrabianie lekcji z dziećmi to zaledwie kilka przykładów wspólnego spędzania czasu właśnie tam. Taka wielofunkcyjność kuchni nie ułatwia niestety jej aranżacji. Ale czy zawsze urządzenie tego wnętrza musi być trudne? Okazuje się, że nie.

W ramach usługi kuchnie na wymiar Łódź udowadniam Klientom, że aranżacja kuchni może być łatwa i przyjemna. Kluczem do sukcesu jest jednak właściwy projekt. Jako doświadczona projektantka tworzę projekty funkcjonalne, w których maksymalnie wykorzystuję dostępną przestrzeń. Stawiam na spersonalizowane rozwiązania, tak by odpowiadać na indywidualne potrzeby. Nie powtarzam przy tym swoich realizacji, dlatego oferuję kuchnie jedyne w swoim rodzaju.

Jak pracuję?

Pierwszy kontakt

Analiza potrzeb klienta

Fotorealistyczny projekt

Plan wykonawczy

Realizacja projektu

Nadzór wykonawczy

Gotowa kuchnia

1

KROK

Pierwszy kontakt

Szukasz projektanta wnętrz? Jesteś w doskonałym miejscu. Zostaw po sobie ślad w formularzu kontaktowym, a ja odezwę się do Ciebie w formie, która najbardziej Ci odpowiada – mailowo lub telefonicznie. Podczas naszego pierwszego kontaktu przedstawisz mi kilka informacji i wspólnie podejmiemy decyzję co do dalszej pracy nad projektem kuchni na wymiar. Zgłoś się, a omówimy:

– pomysły na kuchnię,
– oczekiwania co do projektu i realizacji,
– planowany budżet.

2

KROK

Analiza potrzeb klienta

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie ze mną współpracy przy projekcie kuchni, w kolejnym etapie skupimy się na określeniu Twoich potrzeb. Przedstawię Ci moją autorską ankietę, a Ty udzielisz mi informacji na temat:

– swoich oczekiwań i inspiracji,
– dotychczasowych problemów z funkcjonalnością kuchni i aspektów, które Twoim zdaniem wymagają poprawy,
– kwestii technicznych, w tym szczególnie wymiarów pomieszczenia i innych szczegółów,
– swojego stylu życia i zakresu korzystania z kuchni na co dzień.

3

KROK

Fotorealistyczny projekt

Po dokładnym przeanalizowaniu Twoich potrzeb kolejnym etapem mojej pracy będzie wizualizacja pomysłu w 3D. W ustalonym terminie przygotuję dla Ciebie wizualną propozycję projektu kuchni na miarę, uwzględniając zebrane wcześniej informacje dotyczące:

– oczekiwanej funkcjonalności kuchni,
– doboru stylu i materiałów, z których kuchnia ma zostać wykonana,
– możliwości realizacji projektu w ramach metrażu i rozkładu instalacji w pomieszczeniu,
– założonego budżetu.

4

KROK

Plan wykonawczy

Kiedy zaakceptujesz przedstawiony przeze mnie projekt, przejdziemy do urzeczywistniania wizualizacji. Aby wszelkie prace realizacyjne przebiegały sprawnie i zgodnie z planem, razem ze stolarzem realizującym zamówienie i przy pełnej konsultacji z Tobą opracuję:

– projekt wykonawczy (dokumentację techniczną),
– harmonogram prac realizacyjnych,
– listę kontaktów do osób realizujących zamówienie.

5

KROK

Realizacja projektu

Po dokładnym przygotowaniu planu wykonawczego i Twojej akceptacji warunków dalszej współpracy wraz z ekipą fachowców przejdziemy do realizacji projektu. Nasze działania na tym etapie to nic innego jak przeniesienie założeń projektowych do rzeczywistości. W tym miejscu Twoja kuchnia zacznie przechodzić prawdziwą transformację, a ja mogę Ci zagwarantować:

– zgodność projektową,
– terminowość prac,
– współpracę z zaufaną i rzetelną ekipą remontowo-montażową.

6

KROK

Nadzór wykonawczy

Podczas realizacji projektu Twojej kuchni czuwam nie tylko nad tym, aby wszystkie prace ekipy remontowo-montażowej przebiegały zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, ale także, aby efekt był zgodny z przedstawionym i zatwierdzonym projektem. W tym czasie:

– rozwiązuję pojawiające się problemy i stawiam czoła przeszkodom,
– zwracam uwagę na jakość wykonania i zarządzam ewentualne poprawki,
– na bieżąco informuję Cię o przebiegu prac.

7

KROK

Gotowa kuchnia

Ten etap oznacza zakończenie naszej wspólnej przygody. W tym momencie możesz już otwierać szampana w kuchni swoich marzeń. Po mojej stronie pozostają jedynie ostatnie formalności, a wśród nich:

– przekazanie formularza odbioru zamówienia,
– wzniesienie toastu za nasz wspólny sukces i życzenie Ci wielu wspaniałych chwil w nowej wymarzonej kuchni.

Zainteresowała Cię moja oferta?

Umów się na bezpłatną wycenę.

Spersonalizowane projekty kuchni Łódź

Wsparcie przy aranżacji kuchni w ramach usługi kuchnie na wymiar Łódź oferuję posiadaczom zarówno małych i nieustawnych, jak i dużych lub otwartych na salon kuchni. Projektuję kuchnie Łódź w każdym stylu, dlatego możesz się do mnie zgłosić bez względu na to, jaki charakter aranżacji preferujesz.

Nasza współpraca rozpoczyna się od kilku zdalnych lub stacjonarnych spotkań. Na jednym z nich poproszę Cię o wypełnienie autorskiej ankiety, na podstawie której zidentyfikuję Twoje potrzeby. Nie musisz się do niej specjalnie przygotowywać, wystarczy, że przedstawisz mi swoje oczekiwania, inspiracje i możliwości finansowe. Kiedy dowiem się, jaka kuchnia na wymiar Łódź Cię zadowoli, przejdę do pracy nad projektem. Gdy ten będzie gotowy, przedstawię go do Twojej oceny. Dopiero po akceptacji, przygotuję wizualizację 3D. Następnie rozpoczniemy pracę nad realizacją projektu. W moim zespole znajdziesz grono rzetelnych wykonawców mebli na wymiar. Nie musisz więc szukać ich na własną rękę. Ponadto pomogę Ci przy wyborze wszystkich materiałów oraz zagwarantuję pełen nadzór wykonawczy.

Najczęściej zadawane
pytania

Co w praktyce oznacza kompleksowość usługi kuchnie na wymiar Łódź w Pani firmie?

Kompleksowość oferowanej przeze mnie usługi polega na tym, że zapewniam wsparcie na każdym etapie realizacji. Nie tylko projektuję wnętrze, ale także pomagam przy wyborze materiałów i zapewniam wykonawcę mebli na zamówienie. W moim zespole można nawet znaleźć doświadczonych stolarzy, którzy wykonają zabudowę zgodnie z założeniami projektowymi.

Czy z usługi kuchnie na wymiar opłaca się korzystać tylko w przypadku małych i nieustawnych kuchni?

W przypadku kuchni ograniczony metraż jest głównym wyzwaniem aranżacyjnym. Z tego powodu zgłasza się do mnie najwięcej Klientów. Niemniej swoją ofertę kieruję nie tylko do posiadaczy małych kuchni. Od lat tworzę różne kuchnie na wymiar, również te otwarte na salon czy wyjątkowo przestronne.

Brak pomysłu na kuchnię – czy to dobry powód, by zgłosić się do Pani firmy?

Powodów, dla których warto skorzystać z moich usług, jest wiele. Niewątpliwie jednym z nich jest brak pomysłu na aranżację. Jeśli nie wiesz, jak urządzić swoją kuchnię albo masz już pewną wizję, ale nie masz pojęcia, jak ją urzeczywistnić, usługa kuchnie na wymiar Łódź jest właśnie dla Ciebie. Wspólnie stworzymy kuchnię na miarę Twoich potrzeb.

Czy można liczyć na wsparcie projektantki przy aranżacji kuchni w mieszkaniu pod wynajem?

Usługa kuchni na wymiar w Łodzi kierowana jest do każdego, kto chce stworzyć funkcjonalną i estetyczną kuchnię. Nie ma znaczenia, czy ta znajduje się w domu, mieszkaniu, czy apartamencie przygotowywanym pod wynajem. W trzecim przypadku praca nad aranżacją przebiega jednak inaczej. Sam projekt bazuje wówczas na standardowych rozwiązaniach.

Czy przy ograniczonym budżecie opłaca się podjąć współpracę z projektantką?

Nikt z nas nie dysponuje nieograniczonymi zasobami finansowymi. I choć ceny projektów kuchni na wymiar w Patysiak Kuchnie ustalam odgórnie, podczas realizacji trzymam się wyznaczonego przez Klienta limitu. Staram się znaleźć materiały na każdą kieszeń, dlatego budżet, choć może być ograniczeniem w mojej pracy, nie stoi na drodze do realizacji marzenia o funkcjonalnej i estetycznej kuchni.

Kuchnia na wymiar Łódź – Twoje miejsce do życia

Każdego dnia spędzamy w kuchni wiele godzin. To w niej budzimy się do życia przy filiżance gorącej kawy i kończymy dzień kubkiem aromatycznej herbaty. Odpowiednia aranżacja tego pomieszczenia niewątpliwie może mieć wpływ na nasz nastrój, dlatego warto zadbać o to, by w kuchni czuć się dobrze. Jeśli chcesz rozpoczynać każdy dzień w kuchni swoich marzeń, skontaktuj się ze mną, a wspólnie zrealizujemy to marzenie. Gwarantuję, że zaprojektowana przeze mnie kuchnia Łódź, będzie miejscem, w którym codzienne obowiązki staną się przyjemnością, a cisza poranka będzie smakowała podwójnie dobrze.
Nie obawiaj się o to, że moja usługa wykroczy poza Twoje możliwości finansowe. Dopóki nie porozmawiamy, dopóty nie dowiesz się, czy przeznaczone na aranżację zasoby będą wystarczające. Wiedz, że kuchnia na wymiar łódź cennik może być na Twoją kieszeń, bo to od Ciebie zależy wysokość limitu, którego granicy nie przekroczymy. I choć ceny projektów kuchni ustalam odgórnie, koszt materiałów dostosowuję do Twojego budżetu. Pamiętaj też, że dobra inwestycja szybko się zwraca, a lepiej zainwestować raz a dobrze, niż wydawać na poprawki po nierzetelnych wykonawcach.

Zobacz gdzie pracuję

Kuchnie na wymiar Kalisz

Kuchnie na wymiar Ostrów Wielkopolski

Kuchnie na wymiar Konin

Kuchnie na wymiar Jarocin

Kuchnie na wymiar Leszno

Kuchnie na wymiar Poznań

Kuchnie na wymiar Wrocław

Kuchnie na wymiar Warszawa

Kuchnie na wymiar Kępno

Kuchnie na wymiar Gniezno

Kuchnie na wymiar Sieradz

Kuchnie na wymiar Września

Kuchnie na wymiar Koło

Kuchnie na wymiar Krotoszyn