„Szyte na miarę” aranżacje kuchni w Jarocinie

Masz dość swojej starej kuchni? A może stoisz przed trudnym zadaniem urządzenia jej od podstaw? Jeśli w myślach odpowiadasz twierdząco, jesteś we właściwym miejscu. W ramach usługi kuchnie na wymiar Jarocin zaprojektuję dla Ciebie kuchnię Twoich marzeń. W mojej ofercie znajdziesz przygotowanie projektu funkcjonalnego i wizualizacji 3D, pomoc przy doborze materiałów, a nawet współpracę z wykonawcami mebli na zamówienie. W Patysiak Kuchnie możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie realizacji. Wspólnie stworzymy wnętrze „szyte na miarę” Twoich potrzeb.

Aby się do mnie zgłosić, nie musisz mieć żadnego pomysłu na aranżację kuchni. Co więcej, nie musisz wiedzieć nawet, jaki styl przekonuje Cię najbardziej. Jestem tu po to, by pomóc Ci go zidentyfikować. Od lat tworzę zarówno nowoczesne, jak i klasyczne kuchnie Jarocin. Znam trendy i wiem, które rozwiązania zdają egzamin w praktyce, dlatego jestem pewna, że uda mi się zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jak pracuję?

Pierwszy kontakt

Analiza potrzeb klienta

Fotorealistyczny projekt

Plan wykonawczy

Realizacja projektu

Nadzór wykonawczy

Gotowa kuchnia

1

KROK

Pierwszy kontakt

Szukasz projektanta wnętrz? Jesteś w doskonałym miejscu. Zostaw po sobie ślad w formularzu kontaktowym, a ja odezwę się do Ciebie w formie, która najbardziej Ci odpowiada – mailowo lub telefonicznie. Podczas naszego pierwszego kontaktu przedstawisz mi kilka informacji i wspólnie podejmiemy decyzję co do dalszej pracy nad projektem kuchni na wymiar. Zgłoś się, a omówimy:

– pomysły na kuchnię,
– oczekiwania co do projektu i realizacji,
– planowany budżet.

2

KROK

Analiza potrzeb klienta

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie ze mną współpracy przy projekcie kuchni, w kolejnym etapie skupimy się na określeniu Twoich potrzeb. Przedstawię Ci moją autorską ankietę, a Ty udzielisz mi informacji na temat:

– swoich oczekiwań i inspiracji,
– dotychczasowych problemów z funkcjonalnością kuchni i aspektów, które Twoim zdaniem wymagają poprawy,
– kwestii technicznych, w tym szczególnie wymiarów pomieszczenia i innych szczegółów,
– swojego stylu życia i zakresu korzystania z kuchni na co dzień.

3

KROK

Fotorealistyczny projekt

Po dokładnym przeanalizowaniu Twoich potrzeb kolejnym etapem mojej pracy będzie wizualizacja pomysłu w 3D. W ustalonym terminie przygotuję dla Ciebie wizualną propozycję projektu kuchni na miarę, uwzględniając zebrane wcześniej informacje dotyczące:

– oczekiwanej funkcjonalności kuchni,
– doboru stylu i materiałów, z których kuchnia ma zostać wykonana,
– możliwości realizacji projektu w ramach metrażu i rozkładu instalacji w pomieszczeniu,
– założonego budżetu.

4

KROK

Plan wykonawczy

Kiedy zaakceptujesz przedstawiony przeze mnie projekt, przejdziemy do urzeczywistniania wizualizacji. Aby wszelkie prace realizacyjne przebiegały sprawnie i zgodnie z planem, razem ze stolarzem realizującym zamówienie i przy pełnej konsultacji z Tobą opracuję:

– projekt wykonawczy (dokumentację techniczną),
– harmonogram prac realizacyjnych,
– listę kontaktów do osób realizujących zamówienie.

5

KROK

Realizacja projektu

Po dokładnym przygotowaniu planu wykonawczego i Twojej akceptacji warunków dalszej współpracy wraz z ekipą fachowców przejdziemy do realizacji projektu. Nasze działania na tym etapie to nic innego jak przeniesienie założeń projektowych do rzeczywistości. W tym miejscu Twoja kuchnia zacznie przechodzić prawdziwą transformację, a ja mogę Ci zagwarantować:

– zgodność projektową,
– terminowość prac,
– współpracę z zaufaną i rzetelną ekipą remontowo-montażową.

6

KROK

Nadzór wykonawczy

Podczas realizacji projektu Twojej kuchni czuwam nie tylko nad tym, aby wszystkie prace ekipy remontowo-montażowej przebiegały zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, ale także, aby efekt był zgodny z przedstawionym i zatwierdzonym projektem. W tym czasie:

– rozwiązuję pojawiające się problemy i stawiam czoła przeszkodom,
– zwracam uwagę na jakość wykonania i zarządzam ewentualne poprawki,
– na bieżąco informuję Cię o przebiegu prac.

7

KROK

Gotowa kuchnia

Ten etap oznacza zakończenie naszej wspólnej przygody. W tym momencie możesz już otwierać szampana w kuchni swoich marzeń. Po mojej stronie pozostają jedynie ostatnie formalności, a wśród nich:

– przekazanie formularza odbioru zamówienia,
– wzniesienie toastu za nasz wspólny sukces i życzenie Ci wielu wspaniałych chwil w nowej wymarzonej kuchni.

Zainteresowała Cię moja oferta?

Umów się na bezpłatną wycenę.

Funkcjonalne i efektowne kuchnie na zamówienie

Funkcjonalność i estetyka kuchni nie zależy wyłącznie od wybranych materiałów. O tym, czy aranżacja będzie się dobrze prezentowała i sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, nie decyduje też zastosowanie rozwiązań, które polecają znajomi. Kluczem do sukcesu jest za to projekt, który będzie odpowiedzią na indywidualne potrzeby.

Z tego powodu w swojej pracy jeszcze przed rozpoczęciem projektu mocno skupiam się na identyfikacji preferencji Klienta. Poznaję jego styl życia, pytam o inspiracje, a nawet proszę o wypełnienie krótkiej ankiety. Dzięki niej wiem, jakie rozwiązania zastosować, aby kuchnia na wymiar Jarocin wpisała się w gusta. Dopiero gdy mam pewność co do oczekiwań Klienta, przechodzę do projektowania. Gotowy projekt nie jest ostateczną wersją aranżacji. Jeśli istnieje potrzeba, nanoszę poprawki. Po akceptacji tworzę wizualizację 3D, a następnie przychodzi czas na realizację. Usługa kuchnie na wymiar Jarocin w Patysiak Kuchnie jest w pełni kompleksowa, gdyż dodatkowo zapewniam współpracę z rzetelnymi wykonawcami mebli na zamówienie i sprawuję nadzór wykonawczy na każdym etapie ich pracy.

Najczęściej zadawane
pytania

Dlaczego warto podjąć współpracę przy aranżacji kuchni z Pani firmą?

Oferowana przeze mnie usługa kuchnie na wymiar Jarocin to nie tylko przygotowanie funkcjonalnego projektu i wizualizacji 3D. Mam również w swoim zespole doświadczonych stolarzy, wspólnie z którymi tworzymy kuchnie od A do Z – od projektu po montaż mebli na wymiar.

Czy mogę się zwrócić do Pani z własnym pomysłem na aranżację?

Wsparcie projektantki nie przydaje się wyłącznie tym, którzy nie mają żadnego pomysłu na aranżację kuchni. Chętnie podejmuję współpracę również z osobami, które mają już pewną wizję, ale nie wiedzą, jak ją zmaterializować. W takich przypadkach podpowiadam praktyczne rozwiązania i udoskonalam projekt Klienta.

Czy mały metraż kuchni może być ograniczeniem dla projektantki?

Mała kuchnia stanowi aranżacyjne wyzwanie, ale ja w swojej pracy to wyzwania lubię najbardziej. Szczególnie zachęcam do współpracy posiadaczy ciasnych i nieustawnych kuchni, gdyż w ich przypadku właściwy projekt ma jeszcze większe znaczenie. W małej kuchni to maksymalne zagospodarowanie przestrzeni jest gwarancją funkcjonalności.

Czy projektantka wnętrz pomoże mi przy wyborze materiałów?

Kompleksowość usługi kuchnie na wymiar Jarocin obejmuje również fachowe doradztwo przy wyborze materiałów. Podpowiadam, jak i gdzie ich szukać, by zmieścić się w limicie budżetowym, a nawet na życzenie Klienta razem z nim odwiedzam hurtownie.

Czy opłaca się podjąć współpracę z projektantką wnętrz przy ograniczonym budżecie?

Ograniczone środki finansowe nie muszą stać na drodze do podjęcia współpracy z projektantką wnętrz. I o ile koszt samego projektu kuchni na wymiar jest ustalony odgórnie, o tyle na dalszych etapach aranżacji to Klient określa wysokość wydatków, jakie może ponieść, a ja dobieram materiały do jego możliwości.

Kuchnia na wymiar Jarocin – wizytówka Twojego domu

Kuchnia jest pomieszczeniem wielofunkcyjnym. To w niej toczy się rodzinne życie, dlatego poza tym, że musi być użyteczna, powinna także dobrze się prezentować. Urządzona w odpowiedzi na preferencje domowników i spójna ze stylem aranżacyjnym dominującym w pozostałych wnętrzach kuchnia na wymiar Jarocin jest wizytówką domu. W estetycznie zaaranżowanej przestrzeni obowiązki stają się przyjemnością, a codzienna kawa wypita o poranku nastraja pozytywnie na cały dzień. Przekonaj się, że dzięki współpracy z Patysiak Kuchnie marzenie o takim wnętrzu stanie się Twoją rzeczywistością.
Mogę Cię zapewnić, że wspólnie stworzymy kuchnię, która zachwyci Ciebie i Twoich gości. Moje projekty są nietuzinkowe i oryginalne. Takich mebli kuchennych nie znajdziesz w sklepie. Poza tym popularne dyskonty meblowe nie zagwarantują Ci również takiej jakości materiałów i wykonania. Jeśli chcesz cieszyć się estetyką i użytecznością kuchni przez lata, inwestycja w meble na zamówienie jest właśnie dla Ciebie. Możesz mieć pewność, że oferowana przez Patysiak Kuchnie w mieście Jarocin kuchnia na wymiar zmieni Twoją codzienność na lepsze.

Zobacz gdzie pracuję

Kuchnie na wymiar Kalisz

Kuchnie na wymiar Ostrów Wielkopolski

Kuchnie na wymiar Konin

Kuchnie na wymiar Leszno

Kuchnie na wymiar Poznań

Kuchnie na wymiar Wrocław

Kuchnie na wymiar Łódź

Kuchnie na wymiar Warszawa

Kuchnie na wymiar Kępno

Kuchnie na wymiar Gniezno

Kuchnie na wymiar Sieradz

Kuchnie na wymiar Września

Kuchnie na wymiar Koło

Kuchnie na wymiar Krotoszyn