Kuchnia na miarę w Poznaniu – kompleksowa usługa od projektu po montaż

Potrzebujesz pomocy przy aranżacji kuchni? Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia. W Patysiak Kuchnie możesz liczyć na pomoc doświadczonej projektantki wnętrz w ramach usługi kuchnie na wymiar Poznań. Z przyjemnością pomogę Ci wykorzystać możliwości Twojej kuchni i sprawić, by stała się estetyczną wizytówką domu. Projektuję nowoczesne i klasyczne kuchnie Poznań, dlatego z pewnością znajdę rozwiązanie, które wpisze się w Twój gust i zaspokoi codzienne potrzeby. Znajduję potencjał w każdym pomieszczeniu i gwarantuję, że nawet na małym metrażu da się stworzyć w pełni funkcjonalną aranżację.

Oferowane przeze mnie projekty kuchni Poznań są odpowiedzią na trendy i indywidualne potrzeby Klientów. Każdy z nich jest niepowtarzalny. Mam głowę pełną pomysłów, dzięki czemu nie powielam aranżacji i gwarantuję, że takiego projektu nie znajdziesz w sklepach. Poza tym mam w swoim zespole wykonawców mebli na zamówienie, którzy opanowali sztukę stolarską do perfekcji. Podjęcie współpracy z nami to gwarancja jakości i zgodności projektowej.

Jak pracuję?

Pierwszy kontakt

Analiza potrzeb klienta

Fotorealistyczny projekt

Plan wykonawczy

Realizacja projektu

Nadzór wykonawczy

Gotowa kuchnia

1

KROK

Pierwszy kontakt

Szukasz projektanta wnętrz? Jesteś w doskonałym miejscu. Zostaw po sobie ślad w formularzu kontaktowym, a ja odezwę się do Ciebie w formie, która najbardziej Ci odpowiada – mailowo lub telefonicznie. Podczas naszego pierwszego kontaktu przedstawisz mi kilka informacji i wspólnie podejmiemy decyzję co do dalszej pracy nad projektem kuchni na wymiar. Zgłoś się, a omówimy:

– pomysły na kuchnię,
– oczekiwania co do projektu i realizacji,
– planowany budżet.

2

KROK

Analiza potrzeb klienta

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie ze mną współpracy przy projekcie kuchni, w kolejnym etapie skupimy się na określeniu Twoich potrzeb. Przedstawię Ci moją autorską ankietę, a Ty udzielisz mi informacji na temat:

– swoich oczekiwań i inspiracji,
– dotychczasowych problemów z funkcjonalnością kuchni i aspektów, które Twoim zdaniem wymagają poprawy,
– kwestii technicznych, w tym szczególnie wymiarów pomieszczenia i innych szczegółów,
– swojego stylu życia i zakresu korzystania z kuchni na co dzień.

3

KROK

Fotorealistyczny projekt

Po dokładnym przeanalizowaniu Twoich potrzeb kolejnym etapem mojej pracy będzie wizualizacja pomysłu w 3D. W ustalonym terminie przygotuję dla Ciebie wizualną propozycję projektu kuchni na miarę, uwzględniając zebrane wcześniej informacje dotyczące:

– oczekiwanej funkcjonalności kuchni,
– doboru stylu i materiałów, z których kuchnia ma zostać wykonana,
– możliwości realizacji projektu w ramach metrażu i rozkładu instalacji w pomieszczeniu,
– założonego budżetu.

4

KROK

Plan wykonawczy

Kiedy zaakceptujesz przedstawiony przeze mnie projekt, przejdziemy do urzeczywistniania wizualizacji. Aby wszelkie prace realizacyjne przebiegały sprawnie i zgodnie z planem, razem ze stolarzem realizującym zamówienie i przy pełnej konsultacji z Tobą opracuję:

– projekt wykonawczy (dokumentację techniczną),
– harmonogram prac realizacyjnych,
– listę kontaktów do osób realizujących zamówienie.

5

KROK

Realizacja projektu

Po dokładnym przygotowaniu planu wykonawczego i Twojej akceptacji warunków dalszej współpracy wraz z ekipą fachowców przejdziemy do realizacji projektu. Nasze działania na tym etapie to nic innego jak przeniesienie założeń projektowych do rzeczywistości. W tym miejscu Twoja kuchnia zacznie przechodzić prawdziwą transformację, a ja mogę Ci zagwarantować:

– zgodność projektową,
– terminowość prac,
– współpracę z zaufaną i rzetelną ekipą remontowo-montażową.

6

KROK

Nadzór wykonawczy

Podczas realizacji projektu Twojej kuchni czuwam nie tylko nad tym, aby wszystkie prace ekipy remontowo-montażowej przebiegały zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, ale także, aby efekt był zgodny z przedstawionym i zatwierdzonym projektem. W tym czasie:

– rozwiązuję pojawiające się problemy i stawiam czoła przeszkodom,
– zwracam uwagę na jakość wykonania i zarządzam ewentualne poprawki,
– na bieżąco informuję Cię o przebiegu prac.

7

KROK

Gotowa kuchnia

Ten etap oznacza zakończenie naszej wspólnej przygody. W tym momencie możesz już otwierać szampana w kuchni swoich marzeń. Po mojej stronie pozostają jedynie ostatnie formalności, a wśród nich:

– przekazanie formularza odbioru zamówienia,
– wzniesienie toastu za nasz wspólny sukces i życzenie Ci wielu wspaniałych chwil w nowej wymarzonej kuchni.

Zainteresowała Cię moja oferta?

Umów się na bezpłatną wycenę.

„Szyte na miarę” projekty kuchni Poznań

Kuchnia to najtrudniejsze do zaaranżowania pomieszczenie w całym domu. Aby była praktyczna, trzeba pamiętać o wielu zasadach takich jak np. zasada trójkąta roboczego. Funkcjonalność musi się też łączyć z estetyką. Kuchnia na wymiar Poznań powinna pasować do wystroju domu, a przy tym odpowiadać na aktualne preferencje domowników. Jak to wszystko połączyć?

Kluczem do sukcesu okazuje się projekt kuchni Poznań. Prawdą jest, że bez wiedzy i doświadczenia trudno wykreować wnętrze na miarę potrzeb. Sprawdzone u jednych rozwiązania, nie zawsze okazują się strzałem w dziesiątkę u drugich. Z tego powodu pomoc projektantki jest nieoceniona. Moje wsparcie na pierwszym etapie współpracy dotyczy identyfikacji Twoich potrzeb. Podczas naszych spotkań zapoznaję się z Twoimi pomysłami i możliwościami. Daję Ci do wypełnienia autorską ankietę, dzięki której wiem, czym się kierować podczas tworzenia projektu funkcjonalnego. By kuchnia na wymiar Poznań spełniła Twoje oczekiwania, gotowy plan aranżacji przedkładam do oceny. Ty decydujesz, czy go realizujemy, czy poprawiamy. Dopiero akceptacja oznacza możliwość przejścia do następnego etapu współpracy.

Najczęściej zadawane
pytania

Co wyróżnia ofertę kuchni na wymiar Poznań w Patysiak Kuchnie?

Usługa kuchnie na wymiar Poznań jest bardzo rozbudowana. Obejmuje nie tylko stworzenie funkcjonalnego projektu kuchni, ale i współpracę z zaufanymi wykonawcami mebli na zamówienie. Nasze działania rozpoczynają się zatem od filiżanki kawy podczas pierwszego spotkania, a kończą kieliszkiem szampana w urządzonej kuchni.

Czy mając własny pomysł na aranżację kuchni, mogę się zgłosić do Pani firmy?

Współpracę przy projektowaniu kuchni podejmę z każdym, kto marzy o funkcjonalnym i estetycznie urządzonym wnętrzu. Nie ma przy tym znaczenia, czy masz już pewien pomysł na aranżację, czy też kompletnie nie wiesz, jak ma wyglądać Twoja kuchnia. W obu przypadkach przedstawiam wiele możliwości i nie odrzucam pomysłów, które pojawią się w Twojej głowie zarówno przed, jak i w trakcie naszej współpracy.

Jak przygotować się do pierwszego spotkania z projektantką?

Na jednych z pierwszych spotkań proszę Klientów o wypełnienie autorskiej ankiety, dzięki której mogę w pełni zidentyfikować ich potrzeby. Nie musisz się do niej szczególnie przygotowywać, ale dobrze, gdy przedstawisz mi swoje oczekiwania i pomysły na aranżację oraz poinformujesz o planowanym budżecie.

Czy budżet ma wpływ na charakter naszej współpracy?

Budżet Klienta jest wyznacznikiem, na podstawie którego określam możliwości realizacji projektu kuchni na miarę. Opłata za sam projekt jest ustalona odgórnie, ale zakres kolejnych wydatków w ramach tej usługi, w tym np. kwestię wyboru materiałów, w pełni dopasowuję do indywidualnych możliwości finansowych.

Z jakim wyprzedzeniem zgłosić się do projektantki, jeśli mieszkanie jest jeszcze w stanie deweloperskim?

Podstawowa zasada brzmi, im więcej czasu dasz mi na przygotowanie projektu kuchni i wybór materiałów, tym lepiej. Szczegóły zawsze możemy ustalić wcześniej, a na samą realizację przyjdzie czas później.

Nowoczesna kuchnia na wymiar Poznań w Twoim domu

Połączenie oryginalności z najwyższą jakością materiałów – to właśnie definiuje kuchnie na wymiar Poznań. W swojej pracy przykładam dużą wagę nie tylko do tego, aby projekt był praktyczny, ale także, aby gotowa kuchnia zachowała niezmienny wygląd przez lata użytkowania. Wybieram trwałe i  odporne na uszkodzenia materiały. Stawiam przy tym na innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają organizację przestrzeni i utrzymanie porządku. Podejmij ze mną współpracę, a pokażę Ci, że codzienne obowiązki mogą stać się przyjemnością. Gwarantuję, że w kuchni zaprojektowanej na zamówienie życie będzie łatwiejsze.
Wystarczy, że skontaktujesz się z firmą Patysiak Kuchnie, a wspólnie obudzimy potencjał drzemiący w kuchni i maksymalnie wykorzystamy jej możliwości. Dobierzemy rozwiązania, które definiują Twój styl i wpisują się w trendy. Dzięki temu przekonasz się, że nowoczesna kuchnia Poznań jest w Twoim zasięgu i nawet ograniczony metraż lub uszczuplony budżet nie stanie na drodze do realizacji projektu marzeń. W końcu każdy z nas zasługuje na to, aby serce domu biło właśnie dla niego.

Zobacz gdzie pracuję

Kuchnie na wymiar Kalisz

Kuchnie na wymiar Ostrów Wielkopolski

Kuchnie na wymiar Konin

Kuchnie na wymiar Jarocin

Kuchnie na wymiar Leszno

Kuchnie na wymiar Wrocław

Kuchnie na wymiar Łódź

Kuchnie na wymiar Warszawa

Kuchnie na wymiar Kępno

Kuchnie na wymiar Gniezno

Kuchnie na wymiar Sieradz

Kuchnie na wymiar Września

Kuchnie na wymiar Koło

Kuchnie na wymiar Krotoszyn