Projekt i realizacja kuchni na miarę w Lesznie

Nie ma jednego sprawdzonego przepisu na aranżację idealną kuchnię. Każda może stać się idealna, jeśli perfekcyjnie wpisze się w konkretne oczekiwania i zaspokoi potrzeby domowników. Aranżacja bywa jednak wyzwaniem i nie każdy od razu ma pomysł na to wymarzoną kuchnię. Jeśli i Ty potrzebujesz wsparcia, możesz liczyć na moją pomoc. Jako doświadczona projektantka wnętrz, stworzę dla Ciebie spersonalizowany projekt kuchni na wymiar Leszno, pomogę przy wyborze materiałów, a także dopilnuję, by wykonane na zamówienie meble kuchenne były zgodne z założeniami projektowymi. Mogę Ci zagwarantować, ze Twoja kuchnia spełni wszystkie oczekiwania.

W ramach usługi kuchnie na wymiar Leszno przykładam dużą wagę do tego, aby maksymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń. Szczególnie zwracam na to uwagę w kuchniach o ograniczonym metrażu. W każdej z nich staram się znaleźć miejsce zarówno na sprzęty AGD, jak i pojemne szuflady do przechowywania. Uwzględniam przy tym praktyczne rozwiązania, które przełożą się na Twój codzienny komfort i dbam o to, by całość stała się wizytówką domu. Kuchnie na wymiar – Leszno, zapraszam!

Jak pracuję?

Pierwszy kontakt

Analiza potrzeb klienta

Fotorealistyczny projekt

Plan wykonawczy

Realizacja projektu

Nadzór wykonawczy

Gotowa kuchnia

1

KROK

Pierwszy kontakt

Szukasz projektanta wnętrz? Jesteś w doskonałym miejscu. Zostaw po sobie ślad w formularzu kontaktowym, a ja odezwę się do Ciebie w formie, która najbardziej Ci odpowiada – mailowo lub telefonicznie. Podczas naszego pierwszego kontaktu przedstawisz mi kilka informacji i wspólnie podejmiemy decyzję co do dalszej pracy nad projektem kuchni na wymiar. Zgłoś się, a omówimy:

– pomysły na wymarzoną kuchnię,
– oczekiwania co do projektu i realizacji,
– planowany budżet.

2

KROK

Analiza potrzeb klienta

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie ze mną współpracy projektując wymarzoną kuchnię, w kolejnym etapie skupimy się na określeniu Twoich potrzeb. Przedstawię Ci moją autorską ankietę, a Ty udzielisz mi informacji na temat:

– swoich oczekiwań i inspiracji,
– dotychczasowych problemów z funkcjonalnością kuchni i aspektów, które Twoim zdaniem wymagają poprawy,
– kwestii technicznych, w tym szczególnie wymiarów pomieszczenia i innych szczegółów,
– swojego stylu życia i zakresu korzystania z kuchni na co dzień.

3

KROK

Fotorealistyczny projekt

Po dokładnym przeanalizowaniu Twoich potrzeb kolejnym etapem mojej pracy będzie wizualizacja pomysłu w 3D. W ustalonym terminie przygotuję dla Ciebie wizualną propozycję projektu kuchni na miarę, uwzględniając zebrane wcześniej informacje dotyczące:

– oczekiwanej funkcjonalności kuchni,
– doboru stylu i materiałów, z których kuchnia ma zostać wykonana,
– możliwości realizacji projektu w ramach metrażu i rozkładu instalacji w pomieszczeniu,
– założonego budżetu.

4

KROK

Plan wykonawczy

Kiedy zaakceptujesz przedstawiony przeze mnie projekt, przejdziemy do urzeczywistniania wizualizacji. Aby wszelkie prace realizacyjne przebiegały sprawnie i zgodnie z planem, razem ze stolarzem realizującym zamówienie na meble kuchenne i przy pełnej konsultacji z Tobą opracuję:

– projekt wykonawczy (dokumentację techniczną),
– harmonogram prac realizacyjnych,
– listę kontaktów do osób realizujących zamówienie.

5

KROK

Realizacja projektu

Po dokładnym przygotowaniu planu wykonawczego i Twojej akceptacji warunków dalszej współpracy wraz z ekipą fachowców przejdziemy do realizacji projektu. Nasze działania na tym etapie to nic innego jak przeniesienie założeń projektowych do rzeczywistości. W tym miejscu Twoja kuchnia zacznie przechodzić prawdziwą transformację, a ja mogę Ci zagwarantować:

– zgodność projektową,
– terminowość prac,
– indywidualne podejście,
– dobrą ofertę,
– współpracę z zaufaną i rzetelną ekipą remontowo-montażową.

6

KROK

Nadzór wykonawczy

Podczas realizacji projektu Twojej kuchni czuwam nie tylko nad tym, aby wszystkie prace ekipy remontowo-montażowej przebiegały zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, ale także, aby efekt był zgodny z przedstawionym i zatwierdzonym projektem. W tym czasie:

– rozwiązuję pojawiające się problemy i stawiam czoła przeszkodom,
– zwracam uwagę na jakość wykonania i zarządzam ewentualne poprawki,
– na bieżąco informuję Cię o przebiegu prac.

7

KROK

Gotowa kuchnia

Ten etap oznacza zakończenie naszej wspólnej przygody. W tym momencie możesz już otwierać szampana w kuchni swoich marzeń. Po mojej stronie pozostają jedynie ostatnie formalności, a wśród nich:

– przekazanie formularza odbioru zamówienia,
– wzniesienie toastu za nasz wspólny sukces i życzenie Ci wielu wspaniałych chwil w nowej wymarzonej kuchni.

Zainteresowała Cię moja oferta?

Umów się na bezpłatną wycenę.

Nowoczesne projekty kuchni na wymiar Leszno

Podstawą aranżacji kuchni jest właściwie przygotowany projekt. Choć teoretycznie można urządzić kuchnię opierając się na własnych wyobrażeniach, praktyka pokazuje, że nie warto ryzykować. Bez projektu nie da się w pełni wykorzystać potencjału pomieszczenia. Łatwo też o błędy, które nie tylko mogą zaważyć na estetyce, ale i użyteczności. Swoją wymarzoną kuchnię warto dobrze przemyśleć.

Przy współpracy z projektantką ryzyko popełnienia błędów jest niewielkie. Przez lata praktyki nauczyłam się identyfikować potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Na podstawie dostarczonych mi inspiracji i wyników autorskiej ankiety potrafię zdefiniować preferencje i określić styl aranżacyjny, który najlepiej wpisuje się w gusta. Dopiero gdy jestem pewna co do tego, czego oczekuje Klient, przechodzę do pracy nad projektem. Gotowy plan zawsze przedkładam do oceny. Na tym etapie istnieje możliwość wniesienia poprawek. Po uzyskaniu akceptacji razem z moim zespołem przechodzimy do realizacji założeń projektowych. Leszno kuchnie na wymiar współtworzę z gronem zaufanych wykonawców mebli na zamówienie. Nie musisz zatem na własną rękę szukać stolarzy, którzy zrealizują naszą wizję i wykonają dla Ciebie wymarzone meble kuchenne.

Najczęściej zadawane
pytania

Co wyróżnia ofertę Pani firmy?

Usługa kuchnie na wymiar obejmuje nie tylko przygotowanie projektu funkcjonalnego kuchni, ale także wykonanie mebli na zamówienie. W moim zespole dodatkowo znajdziesz doświadczonych stolarzy, którzy zrealizują naszą wizję zabudowy. Poza tym możesz liczyć na to, że będę sprawować nadzór wykonawczy nad tą realizacją i dopilnuję, by zakończyła się w ustalonym terminie.

Czy jeśli mam pomysł na aranżację kuchni, mogę zgłosić się do Pani firmy?

Z usługi kuchnie na wymiar Leszno może skorzystać każdy. Nie ma znaczenia, czy Klient ma pomysł na aranżację kuchni, czy też kompletnie nie wie, jak wykorzystać potencjał tego pomieszczenia. W każdym przypadku służę radą, podpowiadam praktyczne rozwiązania i przedstawiam spektrum możliwości, które w pełni wpiszą się w indywidualne preferencje.

Jak przygotować się do pierwszego spotkania z projektantką?

Spotkanie rozpoczynające naszą współpracę nie wymaga od Ciebie specjalnego przygotowania. Możesz się jedynie spodziewać tego, że zapytam o Twoje inspiracje, oczekiwania i możliwości finansowe. Poproszę Cię też o wypełnienie autorskiej ankiety, na podstawie której zidentyfikuję Twoje potrzeby.

Z jakim wyprzedzeniem należy zgłosić się do Pani, jeśli mieszkanie jest jeszcze w stanie deweloperskim?

Podstawowa zasada brzmi, im więcej czasu dasz mi na przygotowanie projektu kuchni i wybór materiałów, tym lepiej. Szczegóły zawsze możemy ustalić wcześniej, a na samą realizację przyjdzie czas później, kiedy Twoje mieszkanie będzie już na to gotowe.

Z jakimi wydatkami należy się liczyć przy współpracy z projektantką wnętrz?

Koszt usługi kuchnie na wymiar Leszno nie jest jednoznacznie określony. Klienci ponoszą odgórnie ustaloną przeze mnie opłatę m.in. za przygotowanie projektu funkcjonalnego i wizualizacji 3D. Wysokość budżetu na dalszych etapach naszej współpracy, czyli np. przy wyborze materiałów, Klient określa sam, a ja się do niego dostosowuję.

Stylowa i funkcjonalna kuchnia w Twoim domu

Połączenie estetyki i funkcjonalności w kuchni nie zawsze wydaje się łatwe. W swojej pracy udowadniam Klientom, że zawsze jest jednak możliwe. Tworzę projekty, które nie tylko w pełni wykorzystują dostępny metraż, ale i całkowicie wpisują się w preferencje domowników. W ramach usługi kuchnie na wymiar Leszno stworzę dla Ciebie aranżację w każdym stylu. Doskonale znam trendy, ale i wiem, które rozwiązania są ponadczasowe. Nie ma zatem znaczenia, czy marzysz o kuchni nowoczesnej, czy tradycyjnej, jeśli skontaktujesz się ze mną, wspólnie stworzymy projekt, który spełni oczekiwania.
Współpracę ze mną możesz rozpocząć, mając pomysł na aranżację kuchni na wymiar Leszno, bądź też zupełnie nie wiedząc, jak funkcjonalnie ją zaaranżować. W każdym przypadku chętnie Ci doradzę i przedstawię całe spektrum możliwości, które mogą sprawdzić się w Twoim codziennym życiu. Mam głowę pełną pomysłów, dlatego z pewnością znajdziemy rozwiązanie „szyte na miarę” potrzeb. Jako ograniczenia nie traktuję nawet niewielkiego metrażu. Kuchnia duża czy mała? Jestem przekonana, że każda może się dobrze prezentować i być w pełni użyteczna. Nie wierzysz? Daj się przekonać.

Zobacz gdzie pracuję

Kuchnie na wymiar Kalisz

Kuchnie na wymiar Ostrów Wielkopolski

Kuchnie na wymiar Konin

Kuchnie na wymiar Jarocin

Kuchnie na wymiar Poznań

Kuchnie na wymiar Wrocław

Kuchnie na wymiar Łódź

Kuchnie na wymiar Warszawa

Kuchnie na wymiar Kępno

Kuchnie na wymiar Gniezno

Kuchnie na wymiar Sieradz

Kuchnie na wymiar Września

Kuchnie na wymiar Koło

Kuchnie na wymiar Krotoszyn